ZÁPAS
09.10.18 | 1. kolo | Susan Bandecchi | Yuka Hosoki | 6-3, 6-0 | Makinohara | koberec |
ŠTATISTIKY
Susan Bandecchi | Yuka Hosoki | |
1. podanie % | 28/49 (57%) | 23/53 (43%) |
Vyhrané body z 1.podania | 20/28 (71%) | 9/23 (39%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/21 (48%) | 10/30 (33%) |
Vyhrané break-bally | 7/11 (64%) | 2/8 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 34/53 (64%) | 19/49 (39%) |
Vyhrané body celkom | 64/102 (63%) | 38/102 (37%) |
Dvojchyby | 3 | 2 |
Esá | 3 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Yuka Hosoki | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Susan Bandecchi | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Yuka Hosoki | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Susan Bandecchi | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Susan Bandecchi | 3-1 | |
0-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
Susan Bandecchi | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-2 | Yuka Hosoki | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Susan Bandecchi | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Yuka Hosoki | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Susan Bandecchi | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Yuka Hosoki | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Susan Bandecchi | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Susan Bandecchi | 3-0 | |
0-0, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
Susan Bandecchi | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
Susan Bandecchi | 5-0 | |
6-0 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Susan Bandecchi vs. Yuka Hosoki - Vzájomné zápasy
09.10.18 | 1. kolo | Susan Bandecchi | Yuka Hosoki | 6-3, 6-0 | detail zápasu | Makinohara | koberec |
Susan Bandecchi form & Yuka Hosoki form
Susan Bandecchi - posledné zápasy
W35 Santo - tvrdý | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Yuliana Monroy | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
07.03.24 3. kolo | vs. Maya Joint | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.03.24 2. kolo | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Victoria Osuigwe | 6-4, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Celine Naef | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.02.24 kvalifik. | vs. Mona Barthel | 6-3, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Iva Primorac | 7-66, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 1-3, - Susan Bandecchi - skreč | detail zápasu | |
10.12.23 kvalifik. | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 1-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
04.11.23 semifinále | vs. Maria Bondarenko | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.11.23 štvrťfinále | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Dalma Galfi | 2-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Alize Cornet | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
15.10.23 kvalifik. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Baza - tvrdý | ||||
06.10.23 štvrťfinále | vs. Lea Boskovic | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Gyeong Seo Lee | 7-5, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Arina Rodionova | 6-3, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Eva Guerrero Alvarez | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Marina Melnikova | 6-1, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Vigo - tvrdý | ||||
25.08.23 štvrťfinále | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 5-7, 6-2, 5-7 | detail zápasu |
Yuka Hosoki - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Mara Guth | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Karolina Kozakova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Louna Zoppas | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Mariia Masiianskaia | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Yufei Ren | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Luisa Hrda | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Mariia Bergen | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.02.24 kvalifik. | vs. Meng Yi Chen | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Milana Maslenkova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Papamoa - tvrdý | ||||
18.12.23 1. kolo | vs. Nanari Katsumi | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Wellington - tvrdý | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. Carolann Delaunay | 6-3, 7-610 | detail zápasu | |
13.12.23 štvrťfinále | vs. Michaela Bayerlova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Amelia Zylberman | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W40 Yokohama - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Hina Nishi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Makinohara - koberec | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Hayu Kinoshita | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
W40 Nanao - koberec | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Haine Ogata | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sapporo - tvrdý | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Mei Hasegawa | 2-6, 0-1, - Yuka Hosoki - skreč | detail zápasu | |
W40 Hong - tvrdý | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Haruka Kaji | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.07.23 kvalifik. | vs. Anastasiia Sergienko | 7-5, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Hong - tvrdý | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Akiko Omae | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.06.23 kvalifik. | vs. Ching Laam Lai | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Tainan - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Eri Shimizu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Tainan - antuka | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Ya-Hsuan Lee | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo | vs. Li Hsin Lin | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Tokyo - tvrdý | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Yukina Saigo | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Karuizawa - tráva | ||||
26.05.23 2. kolo | vs. Haruka Kaji | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.05.23 1. kolo | vs. Honami Sodeyama | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Kurume - tráva | ||||
15.05.23 kvalifik. | vs. Shiho Akita | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Fukuoka - koberec | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Saki Imamura | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.05.23 kvalifik. | vs. Olivia Lincer | 6-2, 7-5 | detail zápasu |