Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Taliansko
22.01.01, 23 rokov
22.01.01, 23 rokov
Susan Bandecchi vs. Martina Biagianti - Vzájomné zápasy
13.06.16 | kvalifik. | Susan Bandecchi | Martina Biagianti | 6-3, 7-5 | detail zápasu | Sassuolo | antuka |
Susan Bandecchi form & Martina Biagianti form
Susan Bandecchi - posledné zápasy
W35 Santo - tvrdý | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Yuliana Monroy | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
07.03.24 3. kolo | vs. Maya Joint | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.03.24 2. kolo | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Victoria Osuigwe | 6-4, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Celine Naef | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.02.24 kvalifik. | vs. Mona Barthel | 6-3, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Iva Primorac | 7-66, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 1-3, - Susan Bandecchi - skreč | detail zápasu | |
10.12.23 kvalifik. | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 1-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
04.11.23 semifinále | vs. Maria Bondarenko | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.11.23 štvrťfinále | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Dalma Galfi | 2-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Alize Cornet | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
15.10.23 kvalifik. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Baza - tvrdý | ||||
06.10.23 štvrťfinále | vs. Lea Boskovic | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Gyeong Seo Lee | 7-5, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Arina Rodionova | 6-3, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Eva Guerrero Alvarez | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Marina Melnikova | 6-1, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Vigo - tvrdý | ||||
25.08.23 štvrťfinále | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 5-7, 6-2, 5-7 | detail zápasu |
Martina Biagianti - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Romy Koelzer | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
03.03.20 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.02.20 2. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.02.20 1. kolo | vs. Julia Keranovic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
04.02.20 kvalifik. | vs. Nevena Sokovic | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Zuzana Pavelekova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.01.20 kvalifik. | vs. Honoka Kobayashi | 3-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 6-3, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Greta Medeghini | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Francesca Rumi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Sofia Dmitrieva | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Tatiana Pieri | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Stefania Rubini | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Nicole Gadient | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.09.19 kvalifik. | vs. Andreina Pino | 2-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Vibhasree Gowda | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Niditra Rajmohan | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
26.08.19 kvalifik. | vs. Nicole Gadient | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
23.08.19 štvrťfinále | vs. Joana Eidukonyte | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.08.19 2. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Aminata Sall | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
20.08.19 kvalifik. | vs. Valentina Giavazzi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Schio - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Nora Ayala Serra | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Sofia Rocchetti | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Aminata Sall | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W60+H Rome - antuka | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Federica Di Sarra | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Caserta - antuka | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. Lucia Bronzetti | 7-65, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Barletta - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 3-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
Australian Open - tvrdý | ||||
20.01.19 1. kolo | vs. Daria Snigur | 1-6, 2-6 | detail zápasu |