ZÁPAS
08.12.16 | 2. kolo | Susan Bandecchi | Chiara Grimm | 6-1, 6-3 | Ortisei | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Susan Bandecchi | Chiara Grimm | |
1. podanie % | 34/43 (79%) | 45/64 (70%) |
Vyhrané body z 1.podania | 26/34 (76%) | 22/45 (49%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/9 (78%) | 10/19 (53%) |
Vyhrané break-bally | 4/5 (80%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 32/64 (50%) | 10/43 (23%) |
Vyhrané body celkom | 65/107 (61%) | 42/107 (39%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esá | 0 | 6 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Susan Bandecchi vs. Chiara Grimm - Vzájomné zápasy
08.12.16 | 2. kolo | Susan Bandecchi | Chiara Grimm | 6-1, 6-3 | detail zápasu | Ortisei | tvrdý I. |
Susan Bandecchi form & Chiara Grimm form
Susan Bandecchi - posledné zápasy
W35 Santo - tvrdý | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Yuliana Monroy | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
07.03.24 3. kolo | vs. Maya Joint | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.03.24 2. kolo | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Victoria Osuigwe | 6-4, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Celine Naef | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.02.24 kvalifik. | vs. Mona Barthel | 6-3, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Iva Primorac | 7-66, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 1-3, - Susan Bandecchi - skreč | detail zápasu | |
10.12.23 kvalifik. | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 1-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
04.11.23 semifinále | vs. Maria Bondarenko | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.11.23 štvrťfinále | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Dalma Galfi | 2-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Alize Cornet | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
15.10.23 kvalifik. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Baza - tvrdý | ||||
06.10.23 štvrťfinále | vs. Lea Boskovic | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Gyeong Seo Lee | 7-5, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Arina Rodionova | 6-3, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Eva Guerrero Alvarez | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Marina Melnikova | 6-1, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Vigo - tvrdý | ||||
25.08.23 štvrťfinále | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 5-7, 6-2, 5-7 | detail zápasu |
Chiara Grimm - posledné zápasy
W15 Manacor - tvrdý | ||||
22.01.20 1. kolo kval. | vs. Cristina Pescucci | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Oldenzaal - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Nadine Keller | 6-75, 0-1, - Chiara Grimm - skreč | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Teliana Pereira | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Eleonora Molinaro | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Julia Lohoff | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Elena Gemovic | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Sinja Kraus | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
15.07.19 kvalifik. | vs. Ivana Popovic | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Manon Arcangioli | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Anita Wagner | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Kaltenkirchen - antuka | ||||
13.06.19 štvrťfinále | vs. Clara Tauson | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.06.19 2. kolo | vs. Alina Silich | 6-78, 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
11.06.19 1. kolo | vs. Mariana Drazic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Emily Casteleyn | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
10.06.19 kvalifik. | vs. Nikola Breckova | 1-6, 6-1, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.05.19 kvalifik. | vs. Ana Bianca Mihaila | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.05.19 semifinále | vs. Ines Ibbou | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
17.05.19 štvrťfinále | vs. Aleksandra Pospelova | 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
16.05.19 2. kolo | vs. Melis Sezer | 5-7, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
15.05.19 1. kolo | vs. Selin Ovunc | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.04.19 2. kolo | vs. Sina Herrmann | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.04.19 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.04.19 kvalifik. | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Sofia Haydee Nicolini | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
13.03.19 1. kolo | vs. Malene Helgo | - Chiara Grimm - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
11.03.19 kvalifik. | vs. Carmen Schultheiss | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 3-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.01.19 1. kolo | vs. Naho Sato | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.01.19 kvalifik. | vs. Aylin Abdioglu | 6-0, 6-0 | detail zápasu |