Sumin Kim vs. Elizaveta Shebekina 20.03.2022

Sumin Kim vs. Elizaveta Shebekina 20.03.2022 - W15 Sharm ElSheikh - porovnanie

ZÁPAS

20.03.221. kolo kval.Sumin Kim Elizaveta Shebekina 7-63, 1-6, 11-9 Egypt W15 Sharm tvrdý

ŠTATISTIKY

11-9

Sumin Kim
Kórea
23.01.02, 20 rokov







Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
19.10.03, 19 rokov







Elizaveta Shebekina
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Sumin Kim vs. Elizaveta Shebekina - Vzájomné zápasy

20.03.221. kolo kval.Sumin KimElizaveta Shebekina7-63, 1-6, 11-9 detail zápasuEgypt W15 Sharm tvrdý

Sumin Kim form & Elizaveta Shebekina form

Sumin Kim - posledné zápasy

Egypt W15 Sharm - tvrdý
23.11.22
1. kolo
vs. Mananchaya Sawangkaew1-6, 2-6 prehradetail zápasu
21.11.22
kvalifik.
vs. Anna Lytneva7-5, 6-0 výhradetail zápasu
Egypt W25 Sharm - tvrdý
13.11.22
1. kolo kval.
vs. Zijun Jiang2-6, 6-75 prehradetail zápasu
Egypt W25 Sharm - tvrdý
07.11.22
2. kolo kval.
vs. Boyoung Jeong0-6, 2-6 prehradetail zápasu
06.11.22
1. kolo kval.
vs. Yu Shan6-4, 6-1 výhradetail zápasu
Republic of Korea W15 Yeongwol - tvrdý
06.09.22
kvalifik.
vs. Gio Jang0-6, 2-6 prehradetail zápasu
05.09.22
2. kolo kval.
vs. Sebin Eom6-4, 6-78, 10-5 výhradetail zápasu
Republic of Korea W15 Yeongwol - tvrdý
29.08.22
kvalifik.
vs. Dami Lee0-6, 3-6 prehradetail zápasu
28.08.22
2. kolo kval.
vs. Heewon Kil7-5, 6-1 výhradetail zápasu
Republic of Korea W25 Goyang - tvrdý
21.08.22
1. kolo kval.
vs. Ryeong Gyeong Park4-6, 4-6 prehradetail zápasu
Republic of Korea W25 Incheon - tvrdý
05.06.22
2. kolo kval.
vs. Heerae Im0-6, 0-6 prehradetail zápasu
Republic of Korea W25 Changwon - tvrdý
01.06.22
1. kolo
vs. Dayeon Back1-6, 0-6 prehradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
03.04.22
1. kolo kval.
vs. Gaia Parravicini6-4, 3-6, 4-10 prehradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
30.03.22
1. kolo
vs. Bojana Klincov1-6, 0-6 prehradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
21.03.22
2. kolo kval.
vs. Dimitra Pavlou1-6, 4-6 prehradetail zápasu
20.03.22
1. kolo kval.
vs. Elizaveta Shebekina7-63, 1-6, 11-9 výhradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
13.03.22
1. kolo kval.
vs. Ritage Faizy6-1, 5-7, 7-10 prehradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
17.11.21
1. kolo
vs. Adrienn Nagy6-4, 4-6, 3-6 prehradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
07.11.21
1. kolo kval.
vs. Daianne Hayashida3-6, 4-6 prehradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
04.11.21
2. kolo
vs. Zongyu Li1-6, 2-6 prehradetail zápasu
03.11.21
1. kolo
vs. Melanie Klaffner6-75, 6-1, 6-3 výhradetail zápasu
02.11.21
kvalifik.
vs. Anastasia Mozgaleva6-0, 6-3 výhradetail zápasu
01.11.21
2. kolo kval.
vs. Shiran Arol Wiegand6-3, 6-4 výhradetail zápasu
31.10.21
1. kolo kval.
vs. Maria Anam6-0, 4-0, Maria Anam - skrečvýhradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
25.10.21
2. kolo kval.
vs. Layla Shoukry3-6, 4-6 prehradetail zápasu
24.10.21
1. kolo kval.
vs. Tian Xin Chang6-4, 6-1 výhradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
20.10.21
1. kolo
vs. Arlinda Rushiti6-73, 2-6 prehradetail zápasu
18.10.21
kvalifik.
vs. Patricia Hlinkova6-1, 6-1 výhradetail zápasu
17.10.21
1. kolo kval.
vs. Lea Magun5-1, Lea Magun - skrečvýhradetail zápasu
Republic of Korea Sangju - tvrdý I.
03.06.18
1. kolo kval.
vs. Subin Park1-6, 0-6 prehradetail zápasu

Elizaveta Shebekina - posledné zápasy

Egypt W15 Sharm - tvrdý
24.11.22
2. kolo
vs. Yi Tsen Cho1-6, 3-6 prehradetail zápasu
23.11.22
1. kolo
vs. Yasmin Ezzat6-3, 6-73, 6-4 výhradetail zápasu
Turkey W25 Istanbul - tvrdý I.
24.10.22
kvalifik.
vs. Tatiana Prozorova3-6, 3-6 prehradetail zápasu
23.10.22
1. kolo kval.
vs. Basak Eraydin7-64, 6-1 výhradetail zápasu
Kazakhstan W25 Almaty - antuka
31.08.22
1. kolo
vs. Amina Anshba0-6, 4-6 prehradetail zápasu
30.08.22
kvalifik.
vs. Enkar Kartabekova6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Egypt W15 Cairo - antuka
17.08.22
1. kolo
vs. Elena Pridankina2-6, 0-6 prehradetail zápasu
Egypt W15 Cairo - antuka
11.08.22
2. kolo
vs. Mayuka Aikawa4-6, 6-0, 1-6 prehradetail zápasu
10.08.22
1. kolo
vs. Aleksandra Melnikova6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Kazakhstan W25 Nur - tvrdý
11.07.22
1. kolo kval.
vs. Yana Karpovich3-6, 2-6 prehradetail zápasu
Romania W15 Bucharest - antuka
22.06.22
1. kolo
vs. Anastasia Safta2-6, 2-6 prehradetail zápasu
21.06.22
kvalifik.
vs. Ioana Zvonaru6-4, 6-1 výhradetail zápasu
20.06.22
2. kolo kval.
vs. Luciana Blatter6-3, 6-3 výhradetail zápasu
19.06.22
1. kolo kval.
vs. Patricia Georgiana Goina6-4, 6-1 výhradetail zápasu
Georgia W25 Tbilisi - tvrdý
30.05.22
kvalifik.
vs. Polina Iatcenko3-6, 6-3, 2-10 prehradetail zápasu
29.05.22
1. kolo kval.
vs. Barbare Eristavi6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Georgia W25 Tbilisi - tvrdý
24.05.22
1. kolo
vs. Ksenia Laskutova1-6, 1-6 prehradetail zápasu
23.05.22
kvalifik.
vs. Alana Tuayeva2-6, 6-2, 10-8 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
03.05.22
kvalifik.
vs. Melis Ayda Uyar6-1, 5-7, 8-10 prehradetail zápasu
02.05.22
2. kolo kval.
vs. Ipek Sakiroglu6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Kazakhstan W15 Shymkent - antuka
28.04.22
2. kolo
vs. Stephanie Judith Visscher3-6, 6-72 prehradetail zápasu
27.04.22
1. kolo
vs. Aliona Falei6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Kazakhstan W15 Shymkent - antuka
20.04.22
1. kolo
vs. Polina Pavlova2-6, 6-75 prehradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
20.03.22
1. kolo kval.
vs. Sumin Kim6-73, 6-1, 9-11 prehradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
13.03.22
1. kolo kval.
vs. Dimitra Pavlou6-72, 6-4, 5-10 prehradetail zápasu
Kazakhstan W25 Nur - tvrdý I.
28.02.22
1. kolo kval.
vs. Ekaterina Reyngold2-6, 1-6 prehradetail zápasu
Portugal W25 Porto - tvrdý I.
06.02.22
1. kolo kval.
vs. Federica Rossi1-6, 1-6 prehradetail zápasu
Russia W15 Kazan - tvrdý I.
25.11.21
2. kolo
vs. Jana Kolodynska5-7, 2-6 prehradetail zápasu
24.11.21
1. kolo
vs. Angelina Zhuravleva6-2, 6-2 výhradetail zápasu
23.11.21
kvalifik.
vs. Valery Gynina6-3, 6-1 výhradetail zápasu
<