ZÁPAS
28.08.22 | 1. kolo kval. | Suana Tucakovic | Justyna Jodlowska | 6-2, 6-3 | W15 Brasov | antuka |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Poľsko
19.09.04, 19 rokov
19.09.04, 19 rokov
Suana Tucakovic vs. Justyna Jodlowska - Vzájomné zápasy
28.08.22 | 1. kolo kval. | Suana Tucakovic | Justyna Jodlowska | 6-2, 6-3 | detail zápasu | W15 Brasov | antuka |
Suana Tucakovic form & Justyna Jodlowska form
Suana Tucakovic - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.11.23 1. kolo | vs. Natalija Senic | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Andreea Mitu | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 5-7, 6-0, 10-6 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Ema Lina Picorusevic | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Annika Maria Glaser | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Jana Vanik | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
06.10.23 štvrťfinále | vs. Jana Bojovic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Marie Vogt | 6-2, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Katherine Barnes | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Nika Radisic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 7-64, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Valerija Maija Kargina | 3-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Antonia Schmidt | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Isabelle Cherny | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
02.09.23 semifinále | vs. Anja Stankovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.09.23 štvrťfinále | vs. Gebriela Mihaylova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Nina Alibalic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Naoko Eto | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Natalija Senic | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
15.08.23 kvalifik. | vs. Martina Marusinova | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Iva Lakic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Giulia Carbonaro | 3-6, 6-3, 2-10 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
27.06.23 kvalifik. | vs. Denislava Glushkova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Isabella Dunlap | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Valentina Ivanov | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
17.06.23 2. kolo | vs. Carmen Andreea Herea | 6-1, 4-6, 10-12 | detail zápasu | |
17.06.23 1. kolo | vs. Kristina Samardzic (GER) | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
12.06.23 finále | vs. Katerina Tsygourova | 6-4, 5-7, 6-2 | detail zápasu |
Justyna Jodlowska - posledné zápasy
W25 Frydek - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Libuse Havlova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Natalia Slaba | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Gdansk - antuka | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Chanel Janssen | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Gina Kondos | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Ella Haavisto | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Linn Goerdes | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Wei Zheng | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Zdena Safarova | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.11.22 2. kolo kval. | vs. Ai Yamaguchi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.11.22 1. kolo kval. | vs. Kassandra Davesne | 6-1, 1-6, 10-2 | detail zápasu | |
W25 Jablonec - antuka | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Jovana Peric (SRB) | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Nella Chiara Ondrouskova | 6-3, 6-75, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Suana Tucakovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Bydgoszcz - antuka | ||||
15.08.22 2. kolo kval. | vs. Cecilie Wiche | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Hanna Jankowska | 5-7, 6-2, 10-2 | detail zápasu |