ZÁPAS
24.11.21 | 2. kolo | Stephanie Wagner | Oceane Dodin | 4-1, - skreč | W25 Ortisei | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Stephanie Wagner | Oceane Dodin | |
1. podanie % | 11/16 (69%) | 4/12 (33%) |
Vyhrané body z 1.podania | 5/11 (45%) | 0/4 (0%) |
Vyhrané body z 2.podania | 4/5 (80%) | 1/8 (13%) |
Vyhrané break-bally | 2/4 (50%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 11/12 (92%) | 7/16 (44%) |
Vyhrané body celkom | 20/28 (71%) | 8/28 (29%) |
Dvojchyby | 0 | 6 |
Esá | 2 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Oceane Dodin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Stephanie Wagner | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Oceane Dodin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Stephanie Wagner | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Oceane Dodin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Stephanie Wagner | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
- skreč |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Stephanie Wagner vs. Oceane Dodin - Vzájomné zápasy
24.11.21 | 2. kolo | Stephanie Wagner | Oceane Dodin | 4-1, Oceane Dodin - skreč | detail zápasu | W25 Ortisei | tvrdý I. |
Stephanie Wagner form & Oceane Dodin form
Stephanie Wagner - posledné zápasy
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Talia Gibson | 2-6, 6-70 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. En Shuo Liang | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Nefisa Berberovic | 4-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Jesika Maleckova | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 6-4, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Julia Middendorf | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Fabienne Gettwart | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 6-4, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Yuliya Hatouka | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Vendula Valdmannova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Iva Primorac | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Salma Drugdova | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.11.23 kvalifik. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Anouk Koevermans | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Katharina Hering | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Mia Pohankova | 3-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Lara Schmidt | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Inez Maria Kotlikova | 1-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Irina Balus | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Mona Barthel | 6-4, 6-70, 4-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 6-1, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Schena Benamar | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Mila Masic | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Angelina Wirges | 4-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Marente Sijbesma | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-75, 7-65, 5-7 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Leandra Nizetic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Judith Hernandez Miranda | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Oceane Dodin - posledné zápasy
Miami - tvrdý | ||||
24.03.24 3. kolo | vs. Cori Gauff | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.03.24 2. kolo | vs. Arantxa Rus | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Clara Tauson | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Heather Watson | 6-4, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
Charleston - tvrdý | ||||
14.03.24 štvrťfinále | vs. Diana Shnaider | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.24 2. kolo | vs. Martina Trevisan | 7-5, 4-6, 7-69 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Madison Sieg | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
09.03.24 2. kolo | vs. Daria Kasatkina | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
07.03.24 1. kolo | vs. Elina Avanesyan | 1-6, 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Julia Avdeeva | 6-1, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.02.24 štvrťfinále | vs. Magali Kempen | 0-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Kathleen Kanev | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Julia Stusek | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
03.02.24 semifinále | vs. Yuriko Miyazaki | 6-3, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
02.02.24 štvrťfinále | vs. Elsa Jacquemot | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Lois Boisson | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
22.01.24 4. kolo | vs. Qinwen Zheng | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.01.24 3. kolo | vs. Clara Burel | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Martina Trevisan | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Lin Zhu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
04.01.24 štvrťfinále | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 2-6, 1-3, - Oceane Dodin - skreč | detail zápasu | |
03.01.24 2. kolo | vs. Erika Andreeva | 7-65, 6-76, 6-4 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Daria Snigur | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Audrey Albie | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Alina Charaeva | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Andreea Mitu | 6-712, 2-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Daniela Vismane | 5-7, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
19.11.23 finále | vs. Alexandra Eala | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
18.11.23 semifinále | vs. Hanne Vandewinkel | 6-1, 6-3 | detail zápasu |