ZÁPAS
20.05.22 | štvrťfinále | Stephanie Wagner | Ioana Loredana Rosca | 6-2, 6-3 | W25 Platja | antuka |
ŠTATISTIKY
Stephanie Wagner | Ioana Loredana Rosca | |
1. podanie % | 33/48 (69%) | 24/50 (48%) |
Vyhrané body z 1.podania | 23/33 (70%) | 11/24 (46%) |
Vyhrané body z 2.podania | 5/15 (33%) | 9/26 (35%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 3/3 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 30/50 (60%) | 20/48 (42%) |
Vyhrané body celkom | 58/98 (59%) | 40/98 (41%) |
Dvojchyby | 4 | 8 |
Esá |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Stephanie Wagner vs. Ioana Loredana Rosca - Vzájomné zápasy
20.05.22 | štvrťfinále | Stephanie Wagner | Ioana Loredana Rosca | 6-2, 6-3 | detail zápasu | W25 Platja | antuka |
Stephanie Wagner form & Ioana Loredana Rosca form
Stephanie Wagner - posledné zápasy
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Talia Gibson | 2-6, 6-70 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. En Shuo Liang | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Nefisa Berberovic | 4-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Jesika Maleckova | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 6-4, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Julia Middendorf | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Fabienne Gettwart | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 6-4, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Yuliya Hatouka | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Vendula Valdmannova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Iva Primorac | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Salma Drugdova | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.11.23 kvalifik. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Anouk Koevermans | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Katharina Hering | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Mia Pohankova | 3-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Lara Schmidt | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Inez Maria Kotlikova | 1-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Irina Balus | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Mona Barthel | 6-4, 6-70, 4-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 6-1, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Schena Benamar | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Mila Masic | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Angelina Wirges | 4-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Marente Sijbesma | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-75, 7-65, 5-7 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Leandra Nizetic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Judith Hernandez Miranda | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Ioana Loredana Rosca - posledné zápasy
W100 Oeiras - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-77, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W80 Zaragoza - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Tereza Martincova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
11.04.23 kvalifik. | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Amira Ben Aissa | 6-0, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Palmanova - antuka | ||||
21.03.23 kvalifik. | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 7-62, 9-11 | detail zápasu | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Julia Middendorf | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Raquel Caballero Chica | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Palmanova - antuka | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
14.03.23 kvalifik. | vs. Olga Helmi | 5-7, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Alexa Karatancheva | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
25.02.23 semifinále | vs. Valentina Ryser | 4-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
24.02.23 štvrťfinále | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
23.02.23 2. kolo | vs. Iva Primorac | 3-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
22.02.23 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
18.02.23 semifinále | vs. Ines Murta | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.02.23 štvrťfinále | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-74, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
16.02.23 2. kolo | vs. Noemi Basiletti | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
15.02.23 1. kolo | vs. Linda Sevcikova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W60 San - antuka | ||||
27.09.22 1. kolo | vs. Julia Grabher | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
12.09.22 1. kolo | vs. Sara Errani | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
05.09.22 kvalifik. | vs. Nuria Brancaccio | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.09.22 1. kolo | vs. Andrea Gamiz | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
28.07.22 2. kolo | vs. Conny Perrin | 3-6, 1-0, - Ioana Loredana Rosca - skreč | detail zápasu | |
26.07.22 1. kolo | vs. Leonie Kung | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Vitoria - tvrdý | ||||
20.07.22 1. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Getxo - antuka | ||||
08.07.22 štvrťfinále | vs. Selena Janicijevic | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
07.07.22 2. kolo | vs. Fanny Stollar | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
05.07.22 1. kolo | vs. Martina Di Giuseppe | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Olivia Gadecki | 3-6, 4-6 | detail zápasu |