ZÁPAS
07.03.21 | 1. kolo kval. | Stefanie Auer | Alara Ayaz | 5-7, 6-3, 11-9 | W15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Rakúsko
26.04.02, 21 rokov
26.04.02, 21 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Turecko
19.07.05, 18 rokov
19.07.05, 18 rokov
Stefanie Auer vs. Alara Ayaz - Vzájomné zápasy
07.03.21 | 1. kolo kval. | Stefanie Auer | Alara Ayaz | 5-7, 6-3, 11-9 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Stefanie Auer form & Alara Ayaz form
Stefanie Auer - posledné zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Pia Petelinsek | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Iveta Dapkute | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Nikola Breckova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Anna Barbara Janovic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.12.23 kvalifik. | vs. Priyanka Rodricks | 6-1, 7-67 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Alicia Owegi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. Jessie Aney | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Teja Tirunelveli | 6-1, 2-6, 7-64 | detail zápasu | |
10.12.23 kvalifik. | vs. Anastasiya Kuparev | 6-3, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Anika Jaskova | 6-75, 6-1, 1-0, Anika Jaskova - skreč | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Judith Hernandez Miranda | 3-6, 7-65, 11-13 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Ema Harajda | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Eva Marie Voracek | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Giorgia Pinto | 1-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Stella Kovacicova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Jasmin Perina | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Costanza Traversi | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
19.09.23 kvalifik. | vs. Carmen Andreea Herea | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-2, 2-0, Mija Ljubic - skreč | detail zápasu | |
W15 Duffel - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Costanza Traversi | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Lauren Seye | 2-6, 6-4, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Viktoria Veleva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
06.06.23 kvalifik. | vs. Ines Faltinger | 6-2, 2-6, 10-12 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Miriam-Katharina Opris | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Annenheim - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 6-2, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Warmbad - antuka | ||||
22.05.23 1. kolo | vs. Mara Guth | 4-6, 3-6 | detail zápasu |
Alara Ayaz - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Vivien Sandberg | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Tia Kaukenas | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Lexington Reed | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Stefanie Auer | 7-5, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.02.21 1. kolo | vs. Tara Wurth | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.01.21 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Mandlik | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.01.21 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.01.21 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.12.20 2. kolo kval. | vs. Ralitsa Alexandrova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.12.20 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.12.20 1. kolo kval. | vs. Eva Marie Echeverri Erk | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.12.20 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.12.20 kvalifik. | vs. Jantje Tilbuerger | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Lara Onal | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-1, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.20 kvalifik. | vs. Arina Atyushova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Andra Maria Nitescu | 3-6, 7-63, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.01.20 1. kolo kval. | vs. Gozde Turhan | - Alara Ayaz - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Anna Martemyanova | 2-6, 1-6 | detail zápasu |