ZÁPAS
07.09.20 | 1. kolo kval. | Stefana Lazar | Beloslava Veleva | 6-0, 7-62 | W15 Varna | antuka |
ŠTATISTIKY
Rumunsko
11.02.02, 22 rokov
11.02.02, 22 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Bulharsko
28.10.03, 20 rokov
28.10.03, 20 rokov
Stefana Lazar vs. Beloslava Veleva - Vzájomné zápasy
07.09.20 | 1. kolo kval. | Stefana Lazar | Beloslava Veleva | 6-0, 7-62 | detail zápasu | W15 Varna | antuka |
Stefana Lazar form & Beloslava Veleva form
Stefana Lazar - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Tamara Sramkova | 3-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.04.24 2. kolo kval. | vs. Anastasia Golubkova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Noa Krznaric | 7-5, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Chrystal Lopez | 6-4, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Nina Alibalic | 6-2, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Defne Aslanbas | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Chrystal Lopez | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Denislava Glushkova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.12.23 kvalifik. | vs. Irmak Budak | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
18.12.23 2. kolo kval. | vs. Inka Wawrzkiewicz | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.12.23 kvalifik. | vs. Jana Stojanova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Elena Gemovic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Maide Damla Oezay | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.12.23 kvalifik. | vs. Katherine Barnes | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Karolina Mrazikova | 5-7, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Mirjana Jovanovic | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Ekaterina Ivanova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Meryem Alexandra Guener | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Erika Bosaia | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.11.23 kvalifik. | vs. Luisa Hrda | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Fatma Idrizovic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Meryem Alexandra Guener | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Erika Bosaia | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Katalina Petrova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Damaschin (2006) | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Adela Polakovicova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Buzau - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Elena Plesa | 1-6, 2-6 | detail zápasu |
Beloslava Veleva - posledné zápasy
W15 Varna - antuka | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Lucia Llinares Domingo | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
04.10.21 2. kolo kval. | vs. Briana Szabo | 7-64, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Anastasia Komkina | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Gabriela Miteva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Billur Gonlusen | 6-4, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Chihiro Takayama | 1-6, 6-78 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Lea Erenda | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Tajda Zalokar | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Andjela Jocovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Sonja Krtenova | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. So-Ra Lee | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.11.20 1. kolo kval. | vs. Soumeya Anane | 1-6, 7-64, 13-15 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.11.20 2. kolo kval. | vs. Olga Helmi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Nefeli Zafeiri | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Julia Kimmelmann | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Pazardzhik - antuka | ||||
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Nikol Ruseva | 6-2, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
07.09.20 1. kolo kval. | vs. Stefana Lazar | 0-6, 6-72 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Maria Lota Kaul | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Alina Michalitsch | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Lana Kamel | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Irene Lavino | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Mariam Dalakishvili | 2-6, 1-6 | detail zápasu |