ZÁPAS
09.10.19 | 1. kolo | Sowjanya Bavisetti | Adesuwa Osabuohien | 7-5, 6-2 | W25 Lagos | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Sowjanya Bavisetti | Adesuwa Osabuohien | |
1. podanie % | 43/63 (68%) | 33/60 (55%) |
Vyhrané body z 1.podania | 25/43 (58%) | 17/33 (52%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/20 (60%) | 12/27 (44%) |
Vyhrané break-bally | 6/7 (86%) | 3/4 (75%) |
Vyhrané body z returnu | 31/60 (52%) | 26/63 (41%) |
Vyhrané body celkom | 68/123 (55%) | 55/123 (45%) |
Dvojchyby | 0 | 4 |
Esá | 2 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Sowjanya Bavisetti | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
0-1 | Adesuwa Osabuohien | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sowjanya Bavisetti | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Adesuwa Osabuohien | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-40, A-40[BP] | ||
Sowjanya Bavisetti | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Adesuwa Osabuohien | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Sowjanya Bavisetti | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-30 | ||
4-3 | Adesuwa Osabuohien | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Sowjanya Bavisetti | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
Sowjanya Bavisetti | 5-5 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
7-5 |
2 | ||
Sowjanya Bavisetti | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Adesuwa Osabuohien | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Sowjanya Bavisetti | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Adesuwa Osabuohien | |
Sowjanya Bavisetti | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-30 | ||
Sowjanya Bavisetti | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Adesuwa Osabuohien | |
0-0 | ||
6-2 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
USA
24.10.94, 29 rokov
24.10.94, 29 rokov
Sowjanya Bavisetti vs. Adesuwa Osabuohien - Vzájomné zápasy
09.10.19 | 1. kolo | Sowjanya Bavisetti | Adesuwa Osabuohien | 7-5, 6-2 | detail zápasu | W25 Lagos | tvrdý |
Sowjanya Bavisetti form & Adesuwa Osabuohien form
Sowjanya Bavisetti - posledné zápasy
W35 Nagpur - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Soha Sadiq | 2-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Anjali Rathi | 6-4, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Diva Bhatia | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Ekaterina Yashina | 0-6, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Saily Prashantkumar Thakkar | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Alicia Smith | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Maddison Inglis | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Taylah Preston | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Laquisa Khan | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - antuka | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - antuka | ||||
21.06.23 2. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.06.23 1. kolo | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Sumter - tvrdý | ||||
13.06.23 kvalifik. | vs. Layne Sleeth | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Emma Lella | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Zeel Desai | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Platja - antuka | ||||
09.05.23 kvalifik. | vs. Lucia Cortez Llorca | 2-6, 0-3, - Sowjanya Bavisetti - skreč | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Oeiras - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W100 Oeiras - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Bujumbura - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Bujumbura - antuka | ||||
06.04.23 2. kolo | vs. Tilwith Di Girolami | 6-3, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
05.04.23 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Bengaluru - tvrdý | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Mei Yamaguchi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - tvrdý I. | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Emily Welker | 1-6, 6-4, 0-4, - Sowjanya Bavisetti - skreč | detail zápasu | |
W25 Navi - tvrdý | ||||
20.12.22 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 7-64, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
15.12.22 2. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 0-3, - Sowjanya Bavisetti - skreč | detail zápasu | |
14.12.22 1. kolo | vs. Gio Jang | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
16.11.22 1. kolo | vs. Zhuoxuan Bai | 1-3, - Sowjanya Bavisetti - skreč | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
09.11.22 1. kolo | vs. Nina Stojanovic | 1-6, 3-6 | detail zápasu |
Adesuwa Osabuohien - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Pauline Payet | 2-6, - Adesuwa Osabuohien - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Isha Budwal | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Karolina Kozakova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Kayo Nishimura | 6-4, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Anna Semenova | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Le Yi Liu | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Gloria Ceschi | 6-4, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
W75 Rome - tvrdý I. | ||||
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Ava Markham | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Carolyn Ansari | 6-75, 6-76 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.12.23 2. kolo | vs. Jiaqi Wang | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.12.23 1. kolo | vs. Chiraz Bechri | 6-75, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
20.12.23 kvalifik. | vs. Isabella Wong | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.12.23 1. kolo kval. | vs. Rituparna Nayak | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
12.12.23 kvalifik. | vs. Milana Zhabrailova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Marie Weckerle | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Summer Yardley | 6-2, 6-73, 10-8 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Sofia Fernandez Figueras | 6-2, 2-6, 14-12 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Carlota Corte | 3-6, 6-4, 12-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Carson Branstine | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Olivia Carneiro | 1-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Anastasia Sukhotina | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Valeria Koussenkova | 2-6, 6-2, 12-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Anja Wildgruber | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Eva Marie Desvignes | 7-5, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.10.23 kvalifik. | vs. Beverley Nyangon | 6-2, 5-7, 6-10 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Daria Domova | 7-60, 6-0 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Honami Sodeyama | 4-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Luisa Hrda | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Claudia Soro | 6-1, 6-1 | detail zápasu |