Švajčiarsko
05.09.02, 21 rokov
05.09.02, 21 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
22.04.01, 22 rokov
22.04.01, 22 rokov
Sophie Luescher vs. Mariya Poduraeva - Vzájomné zápasy
12.10.20 | 1. kolo kval. | Sophie Luescher | Mariya Poduraeva | 6-4, 6-1 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Sophie Luescher form & Mariya Poduraeva form
Sophie Luescher - posledné zápasy
W25 Nairobi - antuka | ||||
18.12.23 kvalifik. | vs. Matilde Mariani | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Roselida Asumwa | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Angella Okutoyi | 6-2, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
10.12.23 kvalifik. | vs. Elizaveta Koklina | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Tina Nadine Smith | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Verbier - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 7-66, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Chiho Mushika | 4-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Bacau - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Eva Maria Ionescu | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
11.07.23 kvalifik. | vs. Maria Theodora Stancescu | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Alexia Trasca | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Dia Evtimova | 6-4, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Nicole Gadient | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Santo - tvrdý | ||||
22.11.22 1. kolo | vs. Lauren Proctor | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Waco - tvrdý | ||||
16.11.22 1. kolo | vs. Kelly Williford | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.22 kvalifik. | vs. Maria Kononova | 7-65, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Elisa Kendall | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Champaign - tvrdý | ||||
08.11.22 1. kolo | vs. Katherine Duong | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.11.22 kvalifik. | vs. Kristina Pukhaeva | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.09.22 kvalifik. | vs. Kayo Nishimura | 4-6, 6-1, 6-10 | detail zápasu | |
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Nagomi Higashitani | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.09.22 štvrťfinále | vs. Sijia Wei | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.09.22 2. kolo | vs. Mei Hasegawa | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
30.08.22 1. kolo | vs. Selina Atay | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
29.08.22 kvalifik. | vs. Giulia Alessia Monteleone | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Lina Soussi | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.07.22 2. kolo kval. | vs. Samira De Stefano | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Alexa Volkov | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
18.07.22 kvalifik. | vs. Karolina Vlckova | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Pauline Courcoux | 6-1, 0-6, 10-6 | detail zápasu |
Mariya Poduraeva - posledné zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Vladislava Andreevskaya | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Aisha Sovet | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Danaiya Amangazhiyeva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Yana Kim | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Lucia Tognoni | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Lavinia Tanasie | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Caroline Brack | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 5-7, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Anna Popescu | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Laura Svatikova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Chelsea Stergiopoulos | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Kalomoira Ralli | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
19.09.23 kvalifik. | vs. Sarah Tatu | 1-6, 6-1, 6-10 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Anca Stefania Sauciuc | 7-62, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Bergler | 2-6, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Tea Lukic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
17.08.23 1. kolo | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.08.23 kvalifik. | vs. Selina Atay | 6-0, 3-6, 10-3 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Dana Baidaulet | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Daria Zelinskaya | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Varvara Altukhova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Astana - tvrdý | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Prathyusha Rachapudi | 3-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Maiko Uchijima | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 La - tvrdý | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Jiho Shin | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Meng Yi Chen | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Maria Vittoria Viviani | 5-7, 1-6 | detail zápasu |