ZÁPAS
25.03.21 | 1. kolo | Sohyun Park | Alexandra Dulgheru | 6-4, 3-6, 7-5 | W15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Sohyun Park | Alexandra Dulgheru | |
1. podanie % | 61/102 (60%) | 74/111 (67%) |
Vyhrané body z 1.podania | 33/61 (54%) | 42/74 (57%) |
Vyhrané body z 2.podania | 14/41 (34%) | 12/37 (32%) |
Vyhrané break-bally | 9/19 (47%) | 9/15 (60%) |
Vyhrané body z returnu | 57/111 (51%) | 55/102 (54%) |
Vyhrané body celkom | 104/213 (49%) | 109/213 (51%) |
Dvojchyby | 5 | 7 |
Esá | 2 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Alexandra Dulgheru | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Sohyun Park | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Alexandra Dulgheru | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sohyun Park | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Alexandra Dulgheru | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Sohyun Park | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Alexandra Dulgheru | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Sohyun Park | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Alexandra Dulgheru | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Sohyun Park | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Alexandra Dulgheru | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Sohyun Park | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Alexandra Dulgheru | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Sohyun Park | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Alexandra Dulgheru | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Sohyun Park | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Alexandra Dulgheru | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Sohyun Park | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-5 | Alexandra Dulgheru | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
3-6 |
3 | ||
Sohyun Park | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Alexandra Dulgheru | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Sohyun Park | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Alexandra Dulgheru | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Sohyun Park | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-4 | Alexandra Dulgheru | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sohyun Park | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-4 | Alexandra Dulgheru | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sohyun Park | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Alexandra Dulgheru | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sohyun Park | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-5 | Alexandra Dulgheru | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
7-5 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Sohyun Park vs. Alexandra Dulgheru - Vzájomné zápasy
25.03.21 | 1. kolo | Sohyun Park | Alexandra Dulgheru | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Sohyun Park form & Alexandra Dulgheru form
Sohyun Park - posledné zápasy
W50 Kofu - tvrdý | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Priscilla Hon | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Indore - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Thasaporn Naklo | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Riya Bhatia | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
09.02.24 štvrťfinále | vs. Katie Volynets | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Camilla Rosatello | 6-3, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Vaishnavi Adkar | 6-2, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
04.02.24 kvalifik. | vs. Fanny Stollar | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Madhurima Sawant | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Catherine Harrison | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Aoi Ito | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Billie Jean - antuka | ||||
11.11.23 | vs. Beatriz Haddad Maia | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.11.23 Rubber 1 | vs. Laura Pigossi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
19.10.23 1. kolo | vs. Sofya Lansere | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý | ||||
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Yeon Woo Ku | 6-72, 1-4, - Sohyun Park - skreč | detail zápasu | |
Osaka - tvrdý | ||||
10.09.23 kvalifik. | vs. Alexandra Eala | 6-4, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.09.23 1. kolo kval. | vs. Xiaodi You | 6-3, 5-1, Xiaodi You - skreč | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Aliona Falei | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Zeel Desai | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Daria Kudashova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Naho Sato | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
23.07.23 finále | vs. Asia Muhammad | 2-6, 0-1, - Sohyun Park - skreč | detail zápasu | |
21.07.23 semifinále | vs. Naho Sato | 6-0, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
20.07.23 štvrťfinále | vs. Katy Dunne | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
18.07.23 2. kolo | vs. Tamira Paszek | Tamira Paszek - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Hephzibah Oluwadare | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Corroios - tvrdý | ||||
14.07.23 štvrťfinále | vs. Valeria Savinykh | 4-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
13.07.23 2. kolo | vs. Varvara Lepchenko | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Alexandra Eala | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
07.07.23 štvrťfinále | vs. Luksika Kumkhum | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Kamonwan Yodpetch | 6-2, 6-1 | detail zápasu |
Alexandra Dulgheru - posledné zápasy
Cluj-Napoca - antuka | ||||
03.08.21 1. kolo | vs. Andrea Petkovic | 3-6, 1-4, - Alexandra Dulgheru - skreč | detail zápasu | |
02.08.21 kvalifik. | vs. Gabriela Lee | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Marie Benoit | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Palermo - antuka | ||||
19.07.21 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Lausanne - antuka | ||||
14.07.21 1. kolo | vs. Caroline Garcia | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
23.06.21 1. kolo kval. | vs. Danielle Lao | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Stare - antuka | ||||
18.06.21 štvrťfinále | vs. Alexandra Cadantu | 7-5, 1-6, 1-4, - Alexandra Dulgheru - skreč | detail zápasu | |
17.06.21 2. kolo | vs. Tereza Smitkova | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
16.06.21 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
07.06.21 1. kolo | vs. Barbara Haas | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
26.05.21 2. kolo kval. | vs. Ellen Perez | 0-6, 6-4, 6-72 | detail zápasu | |
24.05.21 1. kolo kval. | vs. Yafan Wang | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Saint - antuka | ||||
16.05.21 finále | vs. Clara Burel | 2-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
15.05.21 semifinále | vs. Viktorija Golubic | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
14.05.21 štvrťfinále | vs. Kristina Kucova | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
13.05.21 2. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.05.21 1. kolo | vs. Laura-Ioana Paar | 6-0, Laura-Ioana Paar - skreč | detail zápasu | |
W60 Zagreb - antuka | ||||
01.05.21 semifinále | vs. Kamilla Rakhimova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.04.21 štvrťfinále | vs. Kristina Kucova | 1-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
29.04.21 2. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
27.04.21 1. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Oeiras - antuka | ||||
16.04.21 3. kolo | vs. Polona Hercog | 4-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
15.04.21 2. kolo | vs. Marina Melnikova | 6-3, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
12.04.21 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 7-63, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.03.21 1. kolo | vs. Sohyun Park | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.03.21 2. kolo | vs. Alexandra Vecic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.03.21 1. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Istanbul - antuka | ||||
22.04.19 kvalifik. | vs. Kateryna Baindl | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.04.19 1. kolo kval. | vs. Tereza Mrdeza | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25+H Kazan - tvrdý I. | ||||
14.03.19 2. kolo | vs. Kamilla Rakhimova | 3-6, 2-6 | detail zápasu |