India
26.06.98, 25 rokov
12 839 $
26.06.98, 25 rokov
12 839 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Kórea
24.07.04, 19 rokov
24.07.04, 19 rokov
Soha Sadiq vs. Dainhee Kim - Vzájomné zápasy
28.05.23 | 1. kolo kval. | Soha Sadiq | Dainhee Kim | 6-2, 6-3 | detail zápasu | W25 Changwon | tvrdý |
Soha Sadiq form & Dainhee Kim form
Soha Sadiq - posledné zápasy
W35 Indore - tvrdý | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Daria Kudashova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Harshini Viswanadh | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Nagpur - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Sowjanya Bavisetti | 6-2, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Lakshmi Gowda | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Kotistha Modak | 6-2, 3-6, 11-9 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Elena Jamshidi | 6-74, 0-2, - Soha Sadiq - skreč | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Naiktha Bains | 7-5, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.12.23 1. kolo kval. | vs. Apurva Vemuri | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Hiromi Abe | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.12.23 kvalifik. | vs. Abhilasha Bista | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Aakruti Sonkusare Narayan Sonkusare | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Ahmedabad - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Sharrmadaa Baluu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Pooja Ingale | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Shefali Arora | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Yifan Sun | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Salakthip Ounmuang | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Fang An Lin | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Ruirui Zou | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Shenzhen - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Ke Ren | 7-65, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
17.08.23 1. kolo | vs. Defne Cirpanli | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Mariya Sinitsyna | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Hikaru Sato | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Laquisa Khan | 7-65, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Sara Nayar | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Daegu - tvrdý | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Eunseo Kim | 2-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
30.05.23 2. kolo kval. | vs. Gaeul Jang | 6-75, 6-77 | detail zápasu |
Dainhee Kim - posledné zápasy
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Ryeong Gyeong Park | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Daegu - tvrdý | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. I-Hsuan Cho | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Soha Sadiq | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.12.22 1. kolo kval. | vs. Sara Mikaca | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.12.22 2. kolo kval. | vs. Liisa Varul | 4-6, 6-4, 9-11 | detail zápasu | |
11.12.22 1. kolo kval. | vs. Nina Rudiukova | 6-2, 6-72, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.12.22 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Apalikhina | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
06.09.22 kvalifik. | vs. Seojin Oh | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Ai Yamaguchi | 4-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Eun Se Jang | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
28.08.22 2. kolo kval. | vs. Eunji Lee (2001) | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Goyang - tvrdý | ||||
22.08.22 kvalifik. | vs. Eunchae Kim | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Gio Jang | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
07.06.22 1. kolo | vs. Ji-Hee Choi | 6-1, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
29.05.22 2. kolo kval. | vs. Ha Yeong Ryu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Soo Ha Jang | 1-6, 7-67, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
01.09.19 2. kolo kval. | vs. Su Yeon Chun | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Hyeran Yun | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
05.09.18 1. kolo | vs. Sunam Jeong | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.09.18 kvalifik. | vs. Chae Hyun Sim | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
03.09.18 2. kolo kval. | vs. Hyeran Yun | 2-6, 2-2, Hyeran Yun - skreč | detail zápasu | |
02.09.18 1. kolo kval. | vs. Ji Soo Lee | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
20.08.18 2. kolo kval. | vs. Dabin Oh | - Dainhee Kim - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
13.08.18 2. kolo kval. | vs. Jaeeun Lee | 3-6, 1-6 | detail zápasu |