Sofya Gapankova vs. Nicol Benesova 27.11.2023

Sofya Gapankova vs. Nicol Benesova 27.11.2023 - W15 Sharm ElSheikh - porovnanie

ZÁPAS

27.11.232. kolo kval.Sofya Gapankova Nicol Benesova 6-4, 6-2 Egypt W15 Sharm tvrdý

ŠTATISTIKY

6-2

Sofya Gapankova
Bielorusko
08.02.06, 18 rokov







Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Česká republika
16.09.04, 19 rokov







Nicol Benesova
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Sofya Gapankova vs. Nicol Benesova - Vzájomné zápasy

12.02.242. kolo kval.Nicol BenesovaSofya Gapankova6-4, 4-6, 10-6 detail zápasuEgypt W15 Sharm tvrdý
27.11.232. kolo kval.Sofya GapankovaNicol Benesova6-4, 6-2 detail zápasuEgypt W15 Sharm tvrdý

Sofya Gapankova form & Nicol Benesova form

Sofya Gapankova - posledné zápasy

Turkey W15 Antalya - antuka
29.04.24
2. kolo kval.
vs. Sandra Alonso1-6, 0-6 prehradetail zápasu
28.04.24
1. kolo kval.
vs. Anastasia Akuginova Anastasia Akuginova - nenastúpil(a/i) výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
22.04.24
2. kolo kval.
vs. Florencia Belen Moron3-6, 3-6 prehradetail zápasu
21.04.24
1. kolo kval.
vs. Stella Remander3-6, 1-1, Stella Remander - skrečvýhradetail zápasu
Kazakhstan W15 Karaganda - tvrdý I.
11.03.24
1. kolo kval.
vs. Milana Maslenkova2-6, 4-6 prehradetail zápasu
Kazakhstan W15 Karaganda - tvrdý I.
05.03.24
kvalifik.
vs. Maria Mikhailova6-1, 4-6, 5-10 prehradetail zápasu
04.03.24
1. kolo kval.
vs. Anna Ozerova7-61, 1-0, Anna Ozerova - skrečvýhradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
18.02.24
1. kolo kval.
vs. Diana Yakovleva6-3, 2-6, 3-10 prehradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
12.02.24
2. kolo kval.
vs. Nicol Benesova4-6, 6-4, 6-10 prehradetail zápasu
11.02.24
1. kolo kval.
vs. Arianna Nepomuceno6-0, 0-1, Arianna Nepomuceno - skrečvýhradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
29.11.23
1. kolo
vs. Astrid Cirotte5-7, 2-6 prehradetail zápasu
28.11.23
kvalifik.
vs. Diana Yakovleva6-3, 6-4 výhradetail zápasu
27.11.23
2. kolo kval.
vs. Nicol Benesova6-4, 6-2 výhradetail zápasu
26.11.23
1. kolo kval.
vs. Iliia Dashkevich3-6, 6-2, 11-9 výhradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
20.11.23
2. kolo kval.
vs. Lorena Schaedel2-6, 6-78 prehradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
13.11.23
1. kolo kval.
vs. Zuzanna Pawlikowska1-6, 1-6 prehradetail zápasu

Nicol Benesova - posledné zápasy

Austria W35 Annenheim - antuka
20.05.24
kvalifik.
vs. Alina Granwehr3-6, 2-6 prehradetail zápasu
19.05.24
1. kolo kval.
vs. Ella Simmons6-1, 6-4 výhradetail zápasu
Serbia W15 Kursumlijska - antuka
29.04.24
2. kolo kval.
vs. Kira Bataikina3-6, 1-6 prehradetail zápasu
Egypt W35 Sharm - tvrdý
07.04.24
1. kolo kval.
vs. Summer Yardley6-75, 1-6 prehradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
03.04.24
1. kolo
vs. Mariam Atia4-6, 2-6 prehradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
18.03.24
2. kolo kval.
vs. Eunji Lim3-6, 2-6 prehradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
13.03.24
1. kolo
vs. Laura Galdano0-6, 4-6 prehradetail zápasu
12.03.24
kvalifik.
vs. Vasilissa Kupriyanova6-3, 4-6, 10-4 výhradetail zápasu
11.03.24
2. kolo kval.
vs. Sameeksha Shroff4-6, 6-1, 10-4 výhradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
26.02.24
2. kolo kval.
vs. Varvara Bernovich5-7, 6-4, 10-12 prehradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
19.02.24
2. kolo kval.
vs. Charlotte Van Zonneveld2-6, 3-6 prehradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
13.02.24
kvalifik.
vs. Sara Milanese0-6, 2-6 prehradetail zápasu
12.02.24
2. kolo kval.
vs. Sofya Gapankova6-4, 4-6, 10-6 výhradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
04.12.23
2. kolo kval.
vs. Anamaria Kurtsikashvili4-6, 4-6 prehradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
27.11.23
2. kolo kval.
vs. Sofya Gapankova4-6, 2-6 prehradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
01.11.23
1. kolo
vs. Tamara Kostic1-6, 1-6 prehradetail zápasu
31.10.23
kvalifik.
vs. Valeria Braslavskaya6-1, 7-5 výhradetail zápasu
Egypt W25 Sharm - tvrdý
23.10.23
2. kolo kval.
vs. Margherita Marcon3-6, 7-62, 7-10 prehradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
17.10.23
kvalifik.
vs. Gio Jang3-6, 1-6 prehradetail zápasu
16.10.23
2. kolo kval.
vs. Christine Gouws6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Serbia W15 Kursumlijska - antuka
12.09.23
kvalifik.
vs. Ilaria Sposetti1-6, 2-6 prehradetail zápasu
11.09.23
2. kolo kval.
vs. Kiara Cvetkovic6-3, 7-5 výhradetail zápasu
Czech Republic W25 Frydek - antuka
06.09.23
1. kolo
vs. Amelie Smejkalova0-6, 1-6 prehradetail zápasu
Serbia W15 Kursumlijska - antuka
29.08.23
kvalifik.
vs. Alisa Vasileva2-6, 2-6 prehradetail zápasu
28.08.23
2. kolo kval.
vs. Paula Mihaela Onita6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Tunisia W15 Monastir - tvrdý
21.08.23
1. kolo kval.
vs. Vanshita Pathania2-6, 6-4, 6-10 prehradetail zápasu
Tunisia W15 Monastir - tvrdý
14.08.23
2. kolo kval.
vs. Federica Sacco2-6, 1-6 prehradetail zápasu
Finland W15 Savitaipale - antuka
31.07.23
1. kolo kval.
vs. Jacquline Nylander Altelius3-6, 2-6 prehradetail zápasu
Holland W15 Alkmaar - antuka
25.06.23
1. kolo kval.
vs. Katharina Hering0-6, 0-6 prehradetail zápasu
Slovenia W15 Kranjska - antuka
13.06.23
kvalifik.
vs. Ana Prso0-6, 2-6 prehradetail zápasu
<