Rusko
25.12.03, 20 rokov
25.12.03, 20 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
USA
21.09.01, 22 rokov
21.09.01, 22 rokov
Sofiya Lebedeva vs. Gina Kondos - Vzájomné zápasy
27.06.22 | 2. kolo kval. | Sofiya Lebedeva | Gina Kondos | 6-3, 6-0 | detail zápasu | W15 Los | tvrdý |
Sofiya Lebedeva form & Gina Kondos form
Sofiya Lebedeva - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Anna Kartseva | - | detail zápasu | |
W15 Lima - antuka | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Jordana Victoria Salcedo Franklin | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Arequipa - antuka | ||||
13.08.23 kvalifik. | vs. Catarina Ibiraba Melleiro | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
20.06.23 kvalifik. | vs. Juliana Rodriguez | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Tiara Belen Alvarez | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Luciana Mendoza (URU) | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Florencia Belen Moron | 6-1, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Los - tvrdý | ||||
28.06.22 kvalifik. | vs. Emma Sun | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.06.22 2. kolo kval. | vs. Gina Kondos | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Colorado - tvrdý | ||||
22.06.22 1. kolo | vs. Alexandra Pisareva | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.06.22 kvalifik. | vs. Erin Maguire (AUS) | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
04.06.22 1. kolo | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.06.22 kvalifik. | vs. Chia Yi Tsao | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.06.22 2. kolo kval. | vs. Elva Andrea Brindis Sanchez | 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Gina Kondos - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Ekaterina Ivanova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.12.23 kvalifik. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 7-5, 2-6, 3-10 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Noa Krznaric | 7-67, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Defne Aslanbas | 7-61, 1-6, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Silvia Alejo | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Martina Puvill | 6-2, 3-6, 13-15 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Valentina Losciale | 3-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Victoria Flores | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Karolina Lincer | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Miranda Bosch | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Julieta Estable | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Summer Curtis | 6-4, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Norman - tvrdý I. | ||||
31.10.23 kvalifik. | vs. Annika Penickova | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Valeriia Krokhotina | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Jackson - tvrdý | ||||
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Sophie Llewellyn | 7-5, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Hilton - antuka | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Tamara Barad Itzhaki | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Lakewood - tvrdý | ||||
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Tsehay Driscoll | - Gina Kondos - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Lakewood - tvrdý | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Emma Charney | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Irvine - tvrdý | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Emily Deming | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Los - tvrdý | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Center | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Huntsville - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Katie Codd | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Pelham - antuka | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Natalie Boesing | 6-4, 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.04.23 kvalifik. | vs. Vaishnavi Adkar | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Chahd Berriri | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Nifemi Akinbiyi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Natasha Sengphrachanh | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Beatrice Laura Pirtac | 4-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Maria Oliver Sanchez | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Justyna Jodlowska | 6-3, 6-4 | detail zápasu |