ZÁPAS
29.05.23 | 2. kolo kval. | Sofiia Nagornaia | Mirjana Jovanovic | 6-3, 6-3 | W15 Kursumlijska | antuka |
ŠTATISTIKY
Sofiia Nagornaia | Mirjana Jovanovic | |
1. podanie % | 36/62 (58%) | 41/68 (60%) |
Vyhrané body z 1.podania | 25/36 (69%) | 21/41 (51%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/26 (42%) | 11/27 (41%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 2/6 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 36/68 (53%) | 26/62 (42%) |
Vyhrané body celkom | 72/130 (55%) | 58/130 (45%) |
Dvojchyby | 5 | 5 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Mirjana Jovanovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sofiia Nagornaia | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Mirjana Jovanovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sofiia Nagornaia | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Mirjana Jovanovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sofiia Nagornaia | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Mirjana Jovanovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Sofiia Nagornaia | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Mirjana Jovanovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Sofiia Nagornaia | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Mirjana Jovanovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Sofiia Nagornaia | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-2 | Mirjana Jovanovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Sofiia Nagornaia | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-3 | Mirjana Jovanovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sofiia Nagornaia | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Mirjana Jovanovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Sofiia Nagornaia | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
Rusko
04.10.03, 20 rokov
04.10.03, 20 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Srbsko
30.01.04, 20 rokov
30.01.04, 20 rokov
Sofiia Nagornaia vs. Mirjana Jovanovic - Vzájomné zápasy
29.05.23 | 2. kolo kval. | Sofiia Nagornaia | Mirjana Jovanovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | W15 Kursumlijska | antuka |
Sofiia Nagornaia form & Mirjana Jovanovic form
Sofiia Nagornaia - posledné zápasy
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Jovana Grujic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
05.09.23 2. kolo kval. | vs. Tea Nikcevic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
28.08.23 kvalifik. | vs. Mariya Sinitsyna | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Tatyana Chsherbakova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Marija Semenistaja | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Tamara Kostic | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Nina Rudiukova | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Alana Tuayeva | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Geladze | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Tamara Kostic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Alana Tuayeva | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
01.08.23 kvalifik. | vs. Ofer Kivity | 1-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Mariam Makashvili | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Karolina Mrazikova | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
16.07.23 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Perelygina | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
30.05.23 kvalifik. | vs. Anja Stankovic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Jelena Cvijanovic | 3-6, 7-65, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Adi Gavish | 3-6, 3-3, - Sofiia Nagornaia - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.12.22 2. kolo kval. | vs. Giuliana Bestetti | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.12.22 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Iankovskaia | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Oberpullendorf - tvrdý I. | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Anna Lena Ebster | 2-6, 1-3, - Sofiia Nagornaia - skreč | detail zápasu | |
W15 Oberpullendorf - tvrdý I. | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Mila Masic | 1-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
28.11.22 kvalifik. | vs. Adela Moravcova | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Klara Sameliak | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Kiryat - tvrdý | ||||
07.11.22 kvalifik. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Daniel Hefner | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Jerusalem - tvrdý | ||||
31.10.22 kvalifik. | vs. Mika Buchnik | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Agam Gamliel | 6-2, 6-3 | detail zápasu |
Mirjana Jovanovic - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Sonal Patil | 6-2, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. On Yu Choi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 1-5, - Mirjana Jovanovic - skreč | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Jian Ibrahim | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Lauryn Jacobs | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Sonia Marina Popyrin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Annika Barth | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Boyoung Jeong | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Olga Danilova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.12.23 kvalifik. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.12.23 2. kolo kval. | vs. Ananya Vartak | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Rikke De Koning | 3-6, 0-2, - Mirjana Jovanovic - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Stefana Lazar | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.11.23 kvalifik. | vs. Gaia Squarcialupi | 6-2, 3-6, 10-12 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Irmak Budak | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Sofiia Suslova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 6-3, 5-7, 8-10 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Gozde Turhan | 3-6, 6-1, 10-4 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Aleyna Soyalp | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 0-6, 1-3, - Mirjana Jovanovic - skreč | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Milica Dobrosavljevic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
12.09.23 kvalifik. | vs. Isabelle Cherny | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Alisa Vasileva | 3-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Daria Kuczer | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.09.23 2. kolo kval. | vs. Jelena Gojkovic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Aiya Nupbay | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Rania Music | 4-6, 6-0, 10-4 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Laura Svatikova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Isabelle Cherny | 3-6, 2-6 | detail zápasu |