Rusko
19.10.91, 32 rokov
19.10.91, 32 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Bielorusko
17.08.01, 22 rokov
17.08.01, 22 rokov
Sofia Vaynberg vs. Alisa Yakimakho - Vzájomné zápasy
22.11.21 | 1. kolo kval. | Sofia Vaynberg | Alisa Yakimakho | 7-64, 6-3 | detail zápasu | W15 Kazan | tvrdý I. |
29.04.19 | 1. kolo kval. | Sofia Vaynberg | Alisa Yakimakho | 6-2, 6-3 | detail zápasu | W15 Tbilisi | tvrdý |
Sofia Vaynberg form & Alisa Yakimakho form
Sofia Vaynberg - posledné zápasy
W25 Almaty - antuka | ||||
29.08.22 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Ust - tvrdý | ||||
11.08.22 2. kolo | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.08.22 1. kolo | vs. Setora Normurodova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Tbilisi - tvrdý | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Tamari Chalaganidze | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
W25 Tbilisi - tvrdý | ||||
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Polina Iatcenko | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
17.01.22 1. kolo kval. | vs. Alana Tuayeva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
24.11.21 1. kolo | vs. Tatiana Prozorova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.11.21 kvalifik. | vs. Ksenia Kolesnikova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.11.21 1. kolo kval. | vs. Alisa Yakimakho | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
11.10.21 1. kolo kval. | vs. Anna Lytneva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
19.07.21 1. kolo kval. | vs. Victoria Mikhaylova | 4-6, 7-67, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Dana Shakirova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
09.03.21 kvalifik. | vs. Anastasia Tikhonova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Mariia Tkacheva | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Elena Korokozidi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Chornomorsk - antuka | ||||
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Skorupska | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Almaty - tvrdý | ||||
26.08.19 kvalifik. | vs. Constanze Stepan | 7-5, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Noel Saidenova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Moscow - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Kazionova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Parnu - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Lissi Kubre | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Barbare Eristavi | 6-2, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.04.19 kvalifik. | vs. Anastasiya Kostromitina | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Alisa Yakimakho | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
16.04.19 1. kolo kval. | vs. Angelina Folts | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
16.04.19 kvalifik. | vs. Elena Malygina | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tel - tvrdý | ||||
26.03.19 kvalifik. | vs. Eleni Mtsentlitze | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Emmy Yaron | 6-2, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
Batumi - tvrdý | ||||
18.09.18 1. kolo | vs. Vasilisa Aponasenko | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Evgeniya Burdina | 5-7, 0-6 | detail zápasu |
Alisa Yakimakho - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Annabelle Lammas | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Lucia Tognoni | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Shuchi Chen | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. On Yu Choi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Lilli Tagger | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Lauryn Jacobs | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Margarita Skryabina | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Maddalena Giordano | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Zhanel Rustemova | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Anna Jakovleva | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Lia Mosimann | 6-2, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Alicja Formella | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Caroline Brack | 0-6, 6-1, 10-12 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.09.23 kvalifik. | vs. Anna Snigireva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Gala Arangio | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Laura Cilekova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Mio Kijima | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Laura Cilekova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Vanessa Hull | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Gdansk - antuka | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Olga Golas | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Meng Yi Chen | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Nehanda Thomias | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.05.23 2. kolo kval. | vs. Louise Kwong | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Gabriela Serrano | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Saumya Vig | 7-5, 0-6, 8-10 | detail zápasu | |
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Tippi Dalle-Grave | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Aaddi Gupta | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Fangzhou Liu | 1-6, 1-6 | detail zápasu |