ZÁPAS
21.02.23 | 1. kolo | Sofia Rocchetti | Franziska Sziedat | 6-1, 6-1 | W15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Sofia Rocchetti | Franziska Sziedat | |
1. podanie % | 35/52 (67%) | 30/36 (83%) |
Vyhrané body z 1.podania | 22/35 (63%) | 8/30 (27%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/17 (47%) | 0/6 (0%) |
Vyhrané break-bally | 7/11 (64%) | 2/6 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 28/36 (78%) | 22/52 (42%) |
Vyhrané body celkom | 58/88 (66%) | 30/88 (34%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Franziska Sziedat | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Sofia Rocchetti | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Franziska Sziedat | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sofia Rocchetti | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Franziska Sziedat | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Sofia Rocchetti | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Franziska Sziedat | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Sofia Rocchetti | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Franziska Sziedat | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Sofia Rocchetti | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Franziska Sziedat | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Sofia Rocchetti | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Franziska Sziedat | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Sofia Rocchetti | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Sofia Rocchetti vs. Franziska Sziedat - Vzájomné zápasy
21.02.23 | 1. kolo | Sofia Rocchetti | Franziska Sziedat | 6-1, 6-1 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Sofia Rocchetti form & Franziska Sziedat form
Sofia Rocchetti - posledné zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Eleni Christofi | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Matilde Paoletti | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Sarah Tatu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Nika Radisic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
18.12.23 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 7-5, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
14.12.23 štvrťfinále | vs. Valeriya Strakhova | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
13.12.23 2. kolo | vs. Miriana Tona | 7-5, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
11.12.23 1. kolo | vs. Tiffany William | 4-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 7-5, 2-0, Maria Jose Portillo Ramirez - skreč | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Iveta Dapkute | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Elena Korokozidi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Ana Candiotto | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Margarita Ignatjeva | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Irina Maria Bara | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 7-63, 7-64 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Joelle Steur | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Kateryna Lazarenko | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Chiara Girelli | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
02.09.23 finále | vs. Iva Primorac | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
01.09.23 štvrťfinále | vs. Anastasia Abbagnato | 6-75, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
01.09.23 semifinále | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Nina Potocnik | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Deborah Chiesa | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu |
Franziska Sziedat - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Evialina Laskevich | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Yoana Konstantinova | 5-7, 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Yelyzaveta Chainykova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Giorgia Pinto | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Ines Murta | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Lucie Pawlak | 6-4, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Caroline Brack | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Simona Ogescu | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Michaela Laki | 6-4, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Elisa Andrea Camerano | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Erika Bosaia | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
03.11.23 štvrťfinále | vs. Andre Lukosiute | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Olivia Gram | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Fiona Codino | 2-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Cornelia Kack | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Yana Morderger | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Leyla Nilufer Elmas | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Erwitte - antuka | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Matilda Mutavdzic | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Julia Terziyska | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
11.07.23 kvalifik. | vs. Elena Pridankina | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Berta Bonardi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Annenheim - antuka | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Anna Zyryanova | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
29.05.23 kvalifik. | vs. Karolina Mrazikova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Beatris Spasova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.04.23 kvalifik. | vs. Irina Balus | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Diana Braga | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.02.23 1. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 1-6, 1-6 | detail zápasu |