ZÁPAS
08.04.19 | 1. kolo kval. | Sofia Milatova | Milana Maslenkova | 6-1, 6-0 | W15 Shymkent | antuka |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Uzbekist
13.08.01, 22 rokov
10 206 $
13.08.01, 22 rokov
10 206 $
Sofia Milatova vs. Milana Maslenkova - Vzájomné zápasy
08.04.19 | 1. kolo kval. | Sofia Milatova | Milana Maslenkova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | W15 Shymkent | antuka |
Sofia Milatova form & Milana Maslenkova form
Sofia Milatova - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.03.24 finále | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Nina Vargova | 6-1, 4-3, Nina Vargova - skreč | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Mika Buchnik | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Iveta Dapkute | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Masha Lazarenko | 6-1, 5-0, Masha Lazarenko - skreč | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.03.24 finále | vs. Nina Vargova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Mila Masic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Katharina Hobgarski | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Yelyzaveta Chainykova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Alian Zack | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Iva Primorac | 2-6, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Camilla Gennaro | 3-6, 6-4, 10-1 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Marion Viertler | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Angelina Wirges | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Olga Helmi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Polona Hercog | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Ksenia Laskutova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Isabelle Kouzmanov | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-0, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Diana Maria Ilie | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Danailova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Cortez Llorca | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Eszter Meri | 2-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Mia Ristic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Lara Schmidt | 2-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Yukina Saigo | 6-1, 7-610 | detail zápasu |
Milana Maslenkova - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.03.24 kvalifik. | vs. Maelle Leclercq | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Haina Franco | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 3-6, 0-2, - Milana Maslenkova - skreč | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Anna Ozerova | 6-4, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Sofya Gapankova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Anastasiya Krymkova | 6-0, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Aisulu Zholbolat | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Yuka Hosoki | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Olga Golas | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Salma Ewing | 2-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Noemie Dadoun | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Sandra Samir | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Laura Cilekova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Patcharin Cheapchadej | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 4-6, 6-1, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Danielle Daley | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Arina Solomatina | 6-3, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Alina Khvatova | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
17.08.23 1. kolo | vs. Victoria Mikhaylova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Defne Cirpanli | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Arina Arifullina | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Saumya Vig | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.07.23 kvalifik. | vs. Leticia Matuszewski | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Anna Schubries | 1-6, 6-0, 10-4 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Yuki Naito | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Aurora Zantedeschi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
26.06.23 kvalifik. | vs. Britt Du Pree | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Gabriella Mujan | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Vierumaki - tvrdý | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Natalia Orlova | 3-6, 0-6 | detail zápasu |