Rusko
11.08.94, 29 rokov
27 814 $
11.08.94, 29 rokov
27 814 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Sofia Dmitrieva vs. Maria Toma - Vzájomné zápasy
04.11.19 | kvalifik. | Sofia Dmitrieva | Maria Toma | 6-4, 6-1 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Sofia Dmitrieva form & Maria Toma form
Sofia Dmitrieva - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
30.01.20 2. kolo | vs. Annick Melgers | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.01.20 1. kolo | vs. Zaneta Malinovic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
23.01.20 2. kolo | vs. Lucie Wargnier | 7-65, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.01.20 1. kolo | vs. Kamila Kerimbayeva | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Lucie Wargnier | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
11.12.19 1. kolo | vs. Anna Powaska | 3-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Marion Viertler | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Susan Doldan | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.11.19 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
19.11.19 kvalifik. | vs. Dinara Alloyarova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Andreea Scurtu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.11.19 1. kolo | vs. Eunhye Lee | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Sabina Zeynalova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.11.19 kvalifik. | vs. Maria Toma | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Julyette Steur | 3-6, 7-64, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
18.10.19 štvrťfinále | vs. Nefisa Berberovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.19 2. kolo | vs. Karolayne Da Rosa | 6-2, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
15.10.19 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-2, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Martina Biagianti | 4-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Bucha - antuka | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Kateryna Diatlova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Nairobi - tvrdý | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Angella Okutoyi | 2-6, - Sofia Dmitrieva - skreč | detail zápasu | |
W15 Nairobi - tvrdý | ||||
09.08.19 štvrťfinále | vs. Lexie Stevens | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.08.19 2. kolo | vs. Anfisa Danilchenko | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
06.08.19 1. kolo | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sandelfjord - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Lucie Petruzelova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Parnu - antuka | ||||
18.07.19 1. kolo | vs. Saara Orav | 5-7, 2-6 | detail zápasu |
Maria Toma - posledné zápasy
W15 Telde - antuka | ||||
12.04.24 štvrťfinále | vs. Leonie Kung | 6-1, 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
11.04.24 2. kolo | vs. Lavinia Tanasie | 6-4, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
09.04.24 1. kolo | vs. Gloriana Nahum | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
05.04.24 štvrťfinále | vs. Marcelina Podlinska | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
04.04.24 2. kolo | vs. Jessica Bertoldo | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
01.04.24 1. kolo | vs. Marina Markina | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Terrassa - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Sara Dols | 4-6, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ella Haavisto | 3-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Daniela Vismane | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Gloria Ceschi | 4-6, 6-70 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Aglaya Zaynieva | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Georgia Pedone | 6-3, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Chiara Girelli | 6-0, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Marika Jones | 6-1, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 1-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Martina Genis Salas | 4-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Chantal Sauvant | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.12.23 štvrťfinále | vs. Marcelina Podlinska | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Nina Alibalic | 3-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
17.10.23 1. kolo kval. | vs. Alisa Oktiabreva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
26.09.23 kvalifik. | vs. Tina Nadine Smith | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Abbagnato | 3-6, 6-0, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Fiano - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Caterina Odorizzi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
02.09.23 semifinále | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.09.23 štvrťfinále | vs. Nadezda Khalturina | 6-0, Nadezda Khalturina - skreč | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
25.08.23 štvrťfinále | vs. Anna Semenova | 6-2, 3-6, 3-6 | detail zápasu |