ZÁPAS
10.01.23 | 1. kolo kval. | Simona Waltert | Greetje Minnen | 6-76, 7-64, 6-1 | Melbourne | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Simona Waltert | Greetje Minnen | |
1. podanie % | 93/142 (65%) | 65/94 (69%) |
Vyhrané body z 1.podania | 53/93 (57%) | 32/65 (49%) |
Vyhrané body z 2.podania | 21/49 (43%) | 14/29 (48%) |
Vyhrané break-bally | 8/12 (67%) | 6/20 (30%) |
Vyhrané body z returnu | 48/94 (51%) | 68/142 (48%) |
Vyhrané body celkom | 122/236 (52%) | 114/236 (48%) |
Dvojchyby | 8 | 3 |
Esá | 2 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Greetje Minnen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Simona Waltert | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Greetje Minnen | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Simona Waltert | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Greetje Minnen | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Simona Waltert | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Greetje Minnen | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-30[BP] | ||
Simona Waltert | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-40[BP] | ||
4-4 | Greetje Minnen | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Simona Waltert | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-5 | Greetje Minnen | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Simona Waltert | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
6-6 | Greetje Minnen | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 3-3, 3-4, 3-5, 4-5, 5-5, 6-5, 6-6, 6-7 | ||
6-76 |
2 | ||
0-0 | Greetje Minnen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
1-0 | Greetje Minnen | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Simona Waltert | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-2 | Greetje Minnen | |
0-0, 15-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Simona Waltert | 2-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Greetje Minnen | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Simona Waltert | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-3 | Greetje Minnen | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
Simona Waltert | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
4-5 | Greetje Minnen | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Simona Waltert | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-30 | ||
6-5 | Greetje Minnen | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Simona Waltert | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 0-3, 1-3, 2-3, 2-4, 3-4, 4-4, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
3 | ||
Simona Waltert | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-15, 40-30 | ||
Simona Waltert | 1-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Greetje Minnen | |
0-0, 30-0 | ||
Simona Waltert | 3-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Greetje Minnen | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Simona Waltert | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
5-1 | Greetje Minnen | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Simona Waltert vs. Greetje Minnen - Vzájomné zápasy
11.10.23 | 2. kolo | Greetje Minnen | Simona Waltert | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Rouen | tvrdý I. |
10.01.23 | 1. kolo kval. | Simona Waltert | Greetje Minnen | 6-76, 7-64, 6-1 | detail zápasu | Melbourne | tvrdý |
13.05.21 | 2. kolo | Greetje Minnen | Simona Waltert | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | W60+H La | antuka |
Simona Waltert form & Greetje Minnen form
Simona Waltert - posledné zápasy
Antalya - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Dalma Galfi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 6-75, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
16.02.24 štvrťfinále | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Hannah Klugman | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Audrey Albie | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Anna Blinkova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.02.24 kvalifik. | vs. Anna Bondar | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Maria Teodorescu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 7-66, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
12.01.24 kvalifik. | vs. Anastasia Zakharova | 6-71, 1-6 | detail zápasu | |
10.01.24 2. kolo kval. | vs. Marina Bassols Ribera | 2-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Petra Marcinko | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Daria Snigur | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Raluca Georgiana Serban | 7-64, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Manon Leonard | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Jessika Ponchet | 6-4, 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Alice Robbe | 6-0, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Amarni Banks | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Andre Lukosiute | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Greetje Minnen | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Chloe Paquet | 6-0, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Laura Siegemund | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Barranquilla - tvrdý | ||||
14.08.23 1. kolo | vs. Sabine Lisicki | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
W100 Landisville - tvrdý | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Mary Stoiana | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Greetje Minnen - posledné zápasy
Miami - tvrdý | ||||
23.03.24 3. kolo | vs. Yulia Putintseva | 2-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Lesya Tsurenko | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Claire Liu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Su-Wei Hsieh | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Charleston - tvrdý | ||||
15.03.24 semifinále | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
14.03.24 štvrťfinále | vs. Rebeka Masarova | 7-62, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 2. kolo | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Tamara Korpatsch | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
07.03.24 1. kolo | vs. Katerina Siniakova | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Nao Hibino | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
12.02.24 2. kolo | vs. Marketa Vondrousova | 2-6, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo | vs. Tatjana Maria | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
10.02.24 kvalifik. | vs. Martina Trevisan | 6-0, 7-65 | detail zápasu | |
09.02.24 1. kolo kval. | vs. Rebeka Masarova | 1-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Arantxa Rus | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-2, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Clara Tauson | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Hobart - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Sofia Kenin | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo | vs. Cristina Bucsa | 7-5, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
12.11.23 | vs. Anna Bondar | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Dalma Galfi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Daria Snigur | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
13.10.23 štvrťfinále | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Simona Waltert | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Guangzhou - tvrdý | ||||
22.09.23 semifinále | vs. Xiyu Wang | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.09.23 štvrťfinále | vs. Lucia Bronzetti | 6-78, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
20.09.23 2. kolo | vs. Harriet Dart | 7-67, 6-75, 6-4 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo | vs. Diane Parry | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
02.09.23 3. kolo | vs. Daria Kasatkina | 3-6, 4-6 | detail zápasu |