Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Fínsko
28.09.99, 24 rokov
28.09.99, 24 rokov
Simona Ogescu vs. Nikita Liebkind - Vzájomné zápasy
17.04.22 | 1. kolo kval. | Simona Ogescu | Nikita Liebkind | 6-0, 6-1 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Simona Ogescu form & Nikita Liebkind form
Simona Ogescu - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Franziska Sziedat | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 2-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Elena Korokozidi | 4-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Kiara Cvetkovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Lucie Nguyen Tan | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Marta Peric | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Aya El Aouni | 1-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Ema Lina Picorusevic | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Alexia Iulia Marginean | 3-6, 6-79 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Crissy Alexia Tudora | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Buzau - antuka | ||||
07.09.23 štvrťfinále | vs. Maria Sara Popa | 7-66, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.09.23 2. kolo | vs. Chiara Fornasieri | 6-2, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo | vs. Carmen Andreea Herea | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Alisa Baranovska | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Daria Ioana Pastoric | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Nicole Fossa Huergo | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
15.08.23 kvalifik. | vs. Selma Cadar | 2-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Diana Maria Ilie | 4-0, Diana Maria Ilie - skreč | detail zápasu | |
W15 Bacau - antuka | ||||
15.07.23 štvrťfinále | vs. Patricija Paukstyte | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.07.23 2. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Ekaterina Ivanova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Hanne Vandewinkel | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Rositsa Dencheva | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Nina Alibalic | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 7-5, 6-1 | detail zápasu |
Nikita Liebkind - posledné zápasy
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
17.07.23 kvalifik. | vs. Akanksha Dileep Nitture | 6-76, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Abhilasha Bista | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Sara Nayar | 5-7, 1-2, - Nikita Liebkind - skreč | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Shona Nakano | 6-1, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
12.06.23 kvalifik. | vs. Daria Nazarenko | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Nao Phang Ziyi | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Vaishnavi Adkar | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
29.05.23 kvalifik. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-3, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Tanuchaporn Yongmod | 3-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
24.04.23 kvalifik. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Sara Conde | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Abigail Amos | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
03.04.23 kvalifik. | vs. Carmen Juan Bru | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Klara Veldman | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Vanessa Ersoz | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Kateryna Diatlova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Esila Toklu | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W60 San - antuka | ||||
01.08.22 kvalifik. | vs. Gloria Ceschi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Tabatha Suarez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Raanana - tvrdý | ||||
20.06.22 2. kolo kval. | vs. Nicole Nadel | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Shay Halfon | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Raanana - tvrdý | ||||
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Tamara Barad Itzhaki | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Adi Gavish | 6-3, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.04.22 2. kolo kval. | vs. Chiara Tomasetti | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Megan Markov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Simona Ogescu | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Palmanova - antuka | ||||
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Anet Angelika Koskel | 6-3, 0-6, 7-10 | detail zápasu | |
21.03.22 1. kolo kval. | vs. Sofia Neri | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Palmanova - antuka | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Eleanor Baglow | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
02.02.22 1. kolo | vs. Bianca Behulova | 3-6, 0-6 | detail zápasu |