ZÁPAS
31.01.21 | 1. kolo kval. | Silvia Ambrosio | Angela Fita Boluda | 7-64, 6-1 | W15 Manacor | tvrdý |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Silvia Ambrosio vs. Angela Fita Boluda - Vzájomné zápasy
31.01.21 | 1. kolo kval. | Silvia Ambrosio | Angela Fita Boluda | 7-64, 6-1 | detail zápasu | W15 Manacor | tvrdý |
Silvia Ambrosio form & Angela Fita Boluda form
Silvia Ambrosio - posledné zápasy
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Eden Silva | 7-65, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Jamie Loeb | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Amandine Monnot | 1-6, 0-3, - Silvia Ambrosio - skreč | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Andreea Mitu | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Aliona Falei | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
03.12.23 finále | vs. Sofia Costoulas | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.12.23 semifinále | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
01.12.23 štvrťfinále | vs. Katharina Hobgarski | 5-7, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Rebecca Munk Mortensen | 7-66, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Anna Brogan | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Alina Charaeva | 7-5, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Ella Seidel | 6-75, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
29.10.23 finále | vs. Dominika Salkova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Manon Leonard | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
27.10.23 2. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
27.10.23 štvrťfinále | vs. Diana Marcinkevica | 6-1, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Summer Yardley | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
20.10.23 2. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 6-3, 6-73 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Gyeong Seo Lee | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Parma - antuka | ||||
18.09.23 1. kolo | vs. Anna Bondar | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
15.09.23 štvrťfinále | vs. Yasmine Mansouri | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Lara Salden | 6-2, 7-5 | detail zápasu |
Angela Fita Boluda - posledné zápasy
W35 Antalya - antuka | ||||
25.02.24 finále | vs. Martina Colmegna | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
24.02.24 semifinále | vs. Daniela Vismane | 6-710, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
23.02.24 štvrťfinále | vs. Seone Mendez | 6-0, 4-3, Seone Mendez - skreč | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Selena Janicijevic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Joelle Steur | 3-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
16.02.24 štvrťfinále | vs. Carson Branstine | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.02.24 2. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 6-72, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
15.02.24 kvalifik. | vs. Deborah Chiesa | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Daria Yesypchuk | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
06.02.24 kvalifik. | vs. Rositsa Dencheva | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Daria Remetean | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
19.01.24 štvrťfinále | vs. Ilinca Dalina Amariei | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.01.24 3. kolo | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
16.01.24 2. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
12.01.24 3. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Shiho Akita | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
19.11.23 finále | vs. Mina Hodzic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.11.23 semifinále | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
17.11.23 štvrťfinále | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Adriana Reami | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Min Liu | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
11.11.23 finále | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
10.11.23 semifinále | vs. Paula Arias Manjon | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
09.11.23 štvrťfinále | vs. Joelle Steur | 4-3, Joelle Steur - skreč | detail zápasu | |
08.11.23 2. kolo | vs. Wozuko Mdlulwa | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Marie Mettraux | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Guillermina Naya | 0-3, - Angela Fita Boluda - skreč | detail zápasu |