ZÁPAS
10.04.22 | 1. kolo kval. | Shuqian Xu | Beatriz Casaca | 0-6, 7-5, 10-5 | W25 Oeiras | antuka |
ŠTATISTIKY
Čína
05.02.06, 18 rokov
05.02.06, 18 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Portugalsko
08.01.05, 19 rokov
08.01.05, 19 rokov
Shuqian Xu vs. Beatriz Casaca - Vzájomné zápasy
10.04.22 | 1. kolo kval. | Shuqian Xu | Beatriz Casaca | 0-6, 7-5, 10-5 | detail zápasu | W25 Oeiras | antuka |
Shuqian Xu form & Beatriz Casaca form
Shuqian Xu - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Yelyzaveta Chainykova | 6-1, 6-73, 2-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Annika Kannan | 6-0, 3-6, 1-10 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Iveta Dapkute | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Louise Kwong | 3-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Iveta Dapkute | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Olivia Gram | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Mozgaleva | 4-6, 6-3, 12-14 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Jasmina Stoppel | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Noka Juric | 4-6, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Berta Bonardi | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Ariadna Garcia-Patron Canals | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
04.12.23 kvalifik. | vs. Silvia Alejo | 6-3, 4-6, 10-2 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Sonia Cassani | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Eliz Maloney | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
15.11.23 kvalifik. | vs. Sarah Tatu | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 6-2, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Adriana Monlleo Ramos | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Marie Weckerle | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Yu Shan | 2-6, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Nikol Mishieva | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Niehua Tian | 6-3, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Madison Frahn | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Jiayou Li | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Platja - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Isabella Shinikova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Paula Ortega Redondo | 5-7, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Jana Kareisova | 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Beatriz Casaca - posledné zápasy
W25 Oeiras - antuka | ||||
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Shuqian Xu | 6-0, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Oeiras - antuka | ||||
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Oeiras - antuka | ||||
16.08.20 1. kolo kval. | vs. Louise Lampla | 1-6, 0-6 | detail zápasu |