ZÁPAS
13.11.19 | 1. kolo | Shiho Akita | Stefana Lazar | 7-5, 6-2 | W15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Shiho Akita | Stefana Lazar | |
1. podanie % | 41/64 (64%) | 61/76 (80%) |
Vyhrané body z 1.podania | 26/41 (63%) | 30/61 (49%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/23 (48%) | 6/15 (40%) |
Vyhrané break-bally | 6/12 (50%) | 3/11 (27%) |
Vyhrané body z returnu | 40/76 (53%) | 27/64 (42%) |
Vyhrané body celkom | 77/140 (55%) | 63/140 (45%) |
Dvojchyby | 2 | 1 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Stefana Lazar | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Shiho Akita | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Stefana Lazar | |
0-0, 15-15, 40-30[BP], 40-40 | ||
1-3 | Stefana Lazar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30[BP] | ||
Shiho Akita | 2-3 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-4 | Stefana Lazar | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, A-40[BP] | ||
Shiho Akita | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40 | ||
Shiho Akita | 5-4 | |
0-0 | ||
5-5 | Stefana Lazar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-40, A-40[BP] | ||
Shiho Akita | 6-5 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Stefana Lazar | |
0-0 | ||
2-0 | Stefana Lazar | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Shiho Akita | 2-1 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
3-1 | Stefana Lazar | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Shiho Akita | 4-1 | |
0-0, 15-0 | ||
Shiho Akita | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP], 40-40 | ||
6-2 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
11.02.02, 22 rokov
11.02.02, 22 rokov
Shiho Akita vs. Stefana Lazar - Vzájomné zápasy
13.11.19 | 1. kolo | Shiho Akita | Stefana Lazar | 7-5, 6-2 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Shiho Akita form & Stefana Lazar form
Shiho Akita - posledné zápasy
W15 Hinode - tvrdý | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Ayano Shimizu | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
22.02.24 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
13.02.24 kvalifik. | vs. Judith Perello Saavedra | 2-6, 7-5, 6-10 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
19.01.24 štvrťfinále | vs. Ela Nala Milic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.01.24 3. kolo | vs. Cristina Dinu | 0-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Daniela Vismane | 6-4, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.01.24 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Momoko Kobori | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Sydney - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Eri Hozumi | 6-3, 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Erina Hayashi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Roisin Gilheany | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
W60 Playford - tvrdý | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Lea Ma | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Diana Badalyan | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Hamamatsu - koberec | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Aoi Ito | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Makinohara - koberec | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Thasaporn Naklo | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.10.23 štvrťfinále | vs. Ayano Shimizu | 6-3, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Haruka Kaji | 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Nagi Hanatani | 6-1, 2-0, Nagi Hanatani - skreč | detail zápasu | |
W40 Nanao - koberec | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Miho Kuramochi | 2-6, 2-4, - Shiho Akita - skreč | detail zápasu | |
W25 Kyoto - tvrdý I. | ||||
22.09.23 štvrťfinále | vs. Hiroko Kuwata | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Akiko Omae | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Ari Matsumoto | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Eunhye Lee | 1-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
W40 Hong - tvrdý | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Vaidehi Chaudhari | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Shihomi Li Xuan Leong | 6-6, - Shiho Akita - skreč | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Gyeong Seo Lee | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Watsachol Sawatdee | 6-2, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Kashiwa - tvrdý | ||||
09.06.23 štvrťfinále | vs. Kisa Yoshioka | 3-6, - Shiho Akita - skreč | detail zápasu |
Stefana Lazar - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Chrystal Lopez | 6-4, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Defne Aslanbas | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Nina Alibalic | 6-2, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Chrystal Lopez | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Denislava Glushkova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.12.23 kvalifik. | vs. Irmak Budak | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
18.12.23 2. kolo kval. | vs. Inka Wawrzkiewicz | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.12.23 kvalifik. | vs. Jana Stojanova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Elena Gemovic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Maide Damla Oezay | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.12.23 kvalifik. | vs. Katherine Barnes | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Karolina Mrazikova | 5-7, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Mirjana Jovanovic | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Ekaterina Ivanova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Meryem Alexandra Guener | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Erika Bosaia | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.11.23 kvalifik. | vs. Luisa Hrda | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Fatma Idrizovic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Meryem Alexandra Guener | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Erika Bosaia | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Katalina Petrova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Damaschin (2006) | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Adela Polakovicova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Buzau - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Elena Plesa | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-4, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Alexandra Azarko | 2-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Maria Theodora Stancescu | 4-6, 6-72 | detail zápasu |