ZÁPAS
16.03.23 | 2. kolo | Shavit Kimchi | Anna Ureke | 6-4, 6-3 | W15 Heraklion | antuka |
ŠTATISTIKY
Shavit Kimchi | Anna Ureke | |
1. podanie % | 42/69 (61%) | 43/54 (80%) |
Vyhrané body z 1.podania | 27/42 (64%) | 23/43 (53%) |
Vyhrané body z 2.podania | 15/27 (56%) | 3/11 (27%) |
Vyhrané break-bally | 4/9 (44%) | 2/7 (29%) |
Vyhrané body z returnu | 28/54 (52%) | 27/69 (39%) |
Vyhrané body celkom | 70/123 (57%) | 53/123 (43%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Shavit Kimchi | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Anna Ureke | |
0-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
Shavit Kimchi | 0-2 | |
0-0 | ||
Shavit Kimchi | 1-2 | |
0-0, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
Shavit Kimchi | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-3 | Anna Ureke | |
0-0, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Shavit Kimchi | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-4 | Anna Ureke | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Shavit Kimchi | 4-4 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-4 | Anna Ureke | |
0-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Shavit Kimchi | 0-0 | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Anna Ureke | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Shavit Kimchi | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Anna Ureke | |
0-0, 15-0, 40-40, 40-A | ||
Shavit Kimchi | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Anna Ureke | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Shavit Kimchi | 4-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Anna Ureke | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Shavit Kimchi | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Shavit Kimchi vs. Anna Ureke - Vzájomné zápasy
16.03.23 | 2. kolo | Shavit Kimchi | Anna Ureke | 6-4, 6-3 | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
Shavit Kimchi form & Anna Ureke form
Shavit Kimchi - posledné zápasy
W15 Hilton - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Mercedes Aristegui | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.03.23 štvrťfinále | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.03.23 2. kolo | vs. Simona Ogescu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.03.23 1. kolo | vs. Elena Korokozidi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.03.23 semifinále | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.03.23 štvrťfinále | vs. Irene Lavino | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
16.03.23 2. kolo | vs. Anna Ureke | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
25.02.23 semifinále | vs. Ines Murta | 6-0, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.02.23 štvrťfinále | vs. Denisa Hindova | 7-62, 6-77, 6-3 | detail zápasu | |
23.02.23 2. kolo | vs. Rebecca Munk Mortensen | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
21.02.23 1. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-4, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
16.02.23 2. kolo | vs. Qavia Lopez | 6-77, 5-7 | detail zápasu | |
15.02.23 1. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 7-61, 7-63 | detail zápasu | |
W60 Meitar - tvrdý | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Lina Glushko | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Kiryat - tvrdý | ||||
08.11.22 1. kolo | vs. Lia Karatancheva | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Jerusalem - tvrdý | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Anastasia Kovaleva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Templeton - tvrdý | ||||
28.09.22 1. kolo | vs. Alexandra Eala | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.09.22 kvalifik. | vs. Storm Hunter | 6-1, Storm Hunter - skreč | detail zápasu | |
26.09.22 1. kolo kval. | vs. Monika Stanikova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Berkeley - tvrdý | ||||
19.09.22 1. kolo kval. | vs. Jada Hart | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
23.08.22 1. kolo | vs. Eliz Maloney | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Aldershot - tvrdý | ||||
16.08.22 1. kolo | vs. Taylor Ng | 6-1, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W100 Grodzisk - tvrdý | ||||
01.08.22 1. kolo | vs. Anna Kubareva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
27.07.22 2. kolo | vs. Maia Lumsden | 6-2, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.07.22 1. kolo | vs. Lucrezia Stefanini | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Nur - tvrdý | ||||
20.07.22 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 1-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Nur - tvrdý | ||||
14.07.22 2. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 7-62, 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
13.07.22 1. kolo | vs. Aruzhan Sagandikova | 7-5, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Raanana - tvrdý | ||||
24.06.22 štvrťfinále | vs. Polina Kudermetova | 2-6, 3-6 | detail zápasu |
Anna Ureke - posledné zápasy
W50 Antalya - antuka | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Tianmi Mi | 6-1, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Gio Jang | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Nika Radisic | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
11.01.24 3. kolo | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-72, 7-67, 4-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Sonal Patil | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Jenny Lim | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Ystad - antuka | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Johanne Svendsen | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Biarritz - antuka | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.06.23 kvalifik. | vs. Evita Ramirez | 6-76, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Naia Mercadier | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Seone Mendez | 4-6, 0-4, - Anna Ureke - skreč | detail zápasu | |
22.05.23 kvalifik. | vs. Laura Svatikova | 7-67, 7-66 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Karin Dirnbek | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Bodrum - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 6-0, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.05.23 kvalifik. | vs. Defne Cirpanli | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Beatris Spasova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Bujumbura - antuka | ||||
15.04.23 štvrťfinále | vs. Valeriya Strakhova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.04.23 2. kolo | vs. Caroline Romeo | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
12.04.23 1. kolo | vs. Hoziane Kitambala | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Bujumbura - antuka | ||||
07.04.23 štvrťfinále | vs. Alice Robbe | 0-6, 1-4, - Anna Ureke - skreč | detail zápasu | |
06.04.23 1. kolo | vs. Chiraz Bechri | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
06.04.23 2. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Shavit Kimchi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.23 1. kolo | vs. Maria Eleni Poulka | 6-0, 6-2 | detail zápasu |