Turecko
18.01.03, 21 rokov
18.01.03, 21 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
24.09.00, 23 rokov
24.09.00, 23 rokov
Semra Aksu vs. Liubov Demidova - Vzájomné zápasy
28.02.21 | 1. kolo kval. | Semra Aksu | Liubov Demidova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
19.01.20 | 1. kolo kval. | Semra Aksu | Liubov Demidova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Semra Aksu form & Liubov Demidova form
Semra Aksu - posledné zápasy
W15 Lubbock - tvrdý | ||||
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Kristina Novak | 2-6, 7-68, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Ozlem Uslu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Jasmina Stoppel | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Melis Ayda Uyar | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Marie Mettraux | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.04.21 2. kolo kval. | vs. Lena Ruppert | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Adva Dabah | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. Olivia Gadecki | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Cristina Dinu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Mariia Bergen | 1-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.03.21 1. kolo | vs. Sohyun Park | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.03.21 2. kolo kval. | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.02.21 1. kolo kval. | vs. Liubov Demidova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Manca Pislak | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.02.21 2. kolo kval. | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Feyza Ebrar Aydin | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.01.21 2. kolo kval. | vs. Elizabeth Mandlik | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.01.21 1. kolo kval. | vs. Anita Bertoloni | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Anja Wildgruber | 3-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.01.21 2. kolo kval. | vs. Antonia Schmidt | 6-4, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Eda Numanoglu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.01.21 kvalifik. | vs. Nelly Knezkova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.01.21 2. kolo kval. | vs. Lara Eroglu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.12.20 1. kolo | vs. Simona Ogescu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.12.20 2. kolo kval. | vs. Katarina Kozarov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.12.20 1. kolo kval. | vs. Stanislava Bobrovnikova | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.12.20 kvalifik. | vs. Tara Wurth | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 7-62, 1-6, 10-8 | detail zápasu |
Liubov Demidova - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Elif Albayrak | 2-6, 6-3, 2-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Pospelova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Izabelle Persson | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Rachel Gailis | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Defne Ursan | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.06.21 kvalifik. | vs. Estella Jaeger | 6-2, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Meryem Alexandra Guener | 7-5, 2-6, 19-17 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Jamilah Snells | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Dora Olgungul | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Dilara Okur | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Jacqueline Soloveychik | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Esther Bataille | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Jessica Plazas | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.02.21 1. kolo kval. | vs. Semra Aksu | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Soumeya Anane | 1-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.01.21 2. kolo kval. | vs. Stanislava Bobrovnikova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.01.21 1. kolo kval. | vs. Natalia Fehr | 2-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.12.20 1. kolo kval. | vs. Silvia Maria Costache | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.12.20 1. kolo kval. | vs. Ena Kajevic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Dora Olgungul | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Kamila Kerimbayeva | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Carlota Martinez Cirez | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Semra Aksu | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.01.20 2. kolo kval. | vs. Yixuan Li | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.01.20 kvalifik. | vs. Bruna Casasampere Escoda | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
16.12.19 1. kolo kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Svetlana Iansitova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Ilayda Baykan | 6-4, 0-6, 7-10 | detail zápasu |