ZÁPAS
29.05.23 | 2. kolo kval. | Selya Rakki | Stella Remander | 4-6, 6-3, 10-4 | W15 Monastir | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Francúzsko
27.07.04, 19 rokov
27.07.04, 19 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Fínsko
22.07.05, 18 rokov
22.07.05, 18 rokov
Selya Rakki vs. Stella Remander - Vzájomné zápasy
29.05.23 | 2. kolo kval. | Selya Rakki | Stella Remander | 4-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Selya Rakki form & Stella Remander form
Selya Rakki - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Priska Madelyn Nugroho | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.04.24 2. kolo kval. | vs. Severine Deppner | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Meriem Makhlouf | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Marie Vogt | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Lea Aschenberger | 5-7, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Meng Yi Chen | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Mirabelle Tahiri | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.01.24 2. kolo kval. | vs. Chahd Tourkhani | 4-6, 6-2, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Mary Lewis | 6-2, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.12.23 kvalifik. | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
25.12.23 1. kolo kval. | vs. Cheyenne Joyce Borg | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.12.23 kvalifik. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.12.23 1. kolo kval. | vs. India Fenieys | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Francesca Tassi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.10.23 kvalifik. | vs. Lea Bathellier | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Martyna Zaremba | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Romane Longueville | 4-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Lea Bathellier | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.07.23 2. kolo kval. | vs. Florentine Dekkers | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Marie Villet | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Lucie Nguyen Tan | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Joanna Zawadzka | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 5-7, 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Victoria Mikhaylova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Stella Remander | 4-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Isabelle Lacy | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Radhika Yadav | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.05.23 2. kolo kval. | vs. Cleanne Pickel | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
16.05.23 kvalifik. | vs. Tanisha Kashyap | 7-5, 0-6, 5-10 | detail zápasu |
Stella Remander - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Luise Reisel | 6-2, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Bianca Elena Barbulescu | 2-6, 0-3, - Stella Remander - skreč | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Margherita Marcon | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Prisha Vyas | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Lana Stanisic | 4-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Patricija Paukstyte | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Caroline Werner | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Rikke De Koning | 6-4, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Sarah Van Emst | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 0-6, 1-2, - Stella Remander - skreč | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Rituparna Nayak | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Valeria Koussenkova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Valentina Bertonazzi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.10.23 kvalifik. | vs. June Bjork | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Daria Domova | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Valentina Bertonazzi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-3, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Annika Kannan | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Stevanovic | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Liisa Vehvilainen | 6-4, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Joanna Zawadzka | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Selya Rakki | 6-4, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Yican Li | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Vierumaki - tvrdý | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Selina Atay | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Selina Atay | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Helsinki - tvrdý I. | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Taylor Ng | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
28.07.21 1. kolo | vs. Antonia Schmidt | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Veselova | 4-6, 7-63, 10-7 | detail zápasu |