ZÁPAS
01.05.23 | 2. kolo kval. | Selina Atay | Sofiya Afandieva | 4-6, 7-5, 10-8 | W15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Selina Atay | Sofiya Afandieva | |
1. podanie % | 57/84 (68%) | 61/77 (79%) |
Vyhrané body z 1.podania | 36/57 (63%) | 36/61 (59%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/27 (30%) | 7/16 (44%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 5/10 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 34/77 (44%) | 40/84 (48%) |
Vyhrané body celkom | 78/161 (48%) | 83/161 (52%) |
Dvojchyby | 4 | 3 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Selina Atay | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Sofiya Afandieva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Selina Atay | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Sofiya Afandieva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Selina Atay | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Sofiya Afandieva | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Selina Atay | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-4 | Sofiya Afandieva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Selina Atay | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-5 | Sofiya Afandieva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
4-6 |
2 | ||
Selina Atay | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Sofiya Afandieva | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Selina Atay | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Sofiya Afandieva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Selina Atay | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Sofiya Afandieva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Selina Atay | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Sofiya Afandieva | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Selina Atay | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-4 | Sofiya Afandieva | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Selina Atay | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Sofiya Afandieva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
3 | ||
Selina Atay | 0-0 | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 2-4, 2-5, 3-5, 4-5, 5-5, 6-5, 7-5, 7-6, 7-7, 8-7, 9-7, 9-8 | ||
10-8 |
Turecko
20.11.01, 22 rokov
20.11.01, 22 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Nemecko
11.03.02, 22 rokov
11.03.02, 22 rokov
Selina Atay vs. Sofiya Afandieva - Vzájomné zápasy
01.05.23 | 2. kolo kval. | Selina Atay | Sofiya Afandieva | 4-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Selina Atay form & Sofiya Afandieva form
Selina Atay - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Karolina Mrazikova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Nikoletta Muller | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Andra Maria Simion | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Anna Siskova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Alexandra Biot | 2-6, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Kate Mansfield | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Lykke Lindorff | 6-4, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Xenia Bandurowska | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Carson Branstine | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-79, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Alina Granwehr | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.12.23 2. kolo | vs. Ksenia Efremova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.12.23 1. kolo | vs. Margherita Marcon | 1-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Francesca Pace | 1-6, 7-66, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.12.23 kvalifik. | vs. Ada Piestrzynska | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Krymkova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Ela Belanova | 6-74, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.11.23 2. kolo kval. | vs. Maria Daciana Ciubotaru | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. Marion Viertler | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Elena Plesa | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Doga Turkmen | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Divine Dasam Nweke | 6-1, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Ioana Teodora Sava | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Daria Lopatetskaya | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Nicole Gadient | 2-6, 6-1, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Yaroslava Bartashevich | 1-6, 4-6 | detail zápasu |
Sofiya Afandieva - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Karolina Krajmer | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Yelyzaveta Chainykova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Selina Atay | 6-4, 5-7, 8-10 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Karina Jumazhanova | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.04.23 kvalifik. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Stefanie Auer | 6-2, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Mary Moskaltsova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Kuparev | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Evita Ramirez | 3-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Irem Kurt | 2-6, 1-6 | detail zápasu |