ZÁPAS
19.11.20 | 2. kolo | Selena Janicijevic | Svenja Ochsner | 6-0, 6-0 | W15 Heraklion | antuka |
ŠTATISTIKY
Selena Janicijevic | Svenja Ochsner | |
1. podanie % | 21/34 (62%) | 27/42 (64%) |
Vyhrané body z 1.podania | 15/21 (71%) | 10/27 (37%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/13 (85%) | 4/15 (27%) |
Vyhrané body z returnu | 28/42 (67%) | 8/34 (24%) |
Vyhrané body celkom | 54/76 (71%) | 22/76 (29%) |
Dvojchyby | 0 | 3 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Selena Janicijevic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Svenja Ochsner | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Selena Janicijevic | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Svenja Ochsner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Selena Janicijevic | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-0 | Svenja Ochsner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Selena Janicijevic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Svenja Ochsner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Selena Janicijevic | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Svenja Ochsner | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Selena Janicijevic | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Svenja Ochsner | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Selena Janicijevic vs. Svenja Ochsner - Vzájomné zápasy
19.11.20 | 2. kolo | Selena Janicijevic | Svenja Ochsner | 6-0, 6-0 | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
Selena Janicijevic form & Svenja Ochsner form
Selena Janicijevic - posledné zápasy
Rouen - antuka | ||||
13.04.24 1. kolo kval. | vs. Katarina Zavatska | 6-2, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W75 Bellinzona - antuka | ||||
11.04.24 2. kolo | vs. Lois Boisson | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.04.24 1. kolo | vs. Alexandra Eala | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Florianopolis - antuka | ||||
06.04.24 finále | vs. Raluca Georgiana Serban | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
05.04.24 semifinále | vs. Georgia Pedone | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
04.04.24 štvrťfinále | vs. Solana Sierra | 7-61, 6-0 | detail zápasu | |
03.04.24 2. kolo | vs. Noelia Zeballos | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
02.04.24 1. kolo | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Sao - antuka | ||||
30.03.24 štvrťfinále | vs. Miriana Tona | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
29.03.24 2. kolo | vs. Noelia Zeballos | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Cecilia Costa (BRA) | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Matilde Paoletti | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Sofia Shapatava | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Carson Branstine | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.02.24 2. kolo | vs. Lucie Havlickova | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
16.02.24 štvrťfinále | vs. Seone Mendez | 4-6, 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Duru Soke | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Tara Wurth | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Carole Monnet | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Vacaria - antuka | ||||
16.12.23 finále | vs. Francisca Jorge | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.12.23 semifinále | vs. Julia Riera | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
14.12.23 štvrťfinále | vs. Solana Sierra | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
13.12.23 2. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Mogi - antuka | ||||
08.12.23 štvrťfinále | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-2, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Jasmin Jebawy | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Alexia Harmon | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Julia Riera | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 6-1, 2-6, 4-6 | detail zápasu |
Svenja Ochsner - posledné zápasy
W25 Telavi - antuka | ||||
13.07.21 1. kolo | vs. Anna Ukolova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.07.21 kvalifik. | vs. Milana Maslenkova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Sofiko Zeikidze | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
22.06.21 1. kolo | vs. Lena Papadakis | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Jonkoping - antuka | ||||
15.06.21 1. kolo | vs. Federica Di Sarra | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.06.21 kvalifik. | vs. Elena Jamshidi | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Agnes Mitteregger | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.06.21 2. kolo | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-2, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.06.21 1. kolo | vs. Chloe Cirotte | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Salinas - tvrdý | ||||
10.05.21 1. kolo kval. | vs. Celia Cervino Ruiz | 4-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Salinas - tvrdý | ||||
05.05.21 1. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
04.05.21 2. kolo kval. | vs. Antonia Samudio | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
04.05.21 kvalifik. | vs. Rasheeda Mcadoo | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
W60 Bellinzona - antuka | ||||
05.04.21 kvalifik. | vs. Vivian Heisen | 6-3, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Irina Fetecau | 6-2, Irina Fetecau - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-4, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Lena Ruppert | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Lia Karatancheva | 7-5, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
03.03.21 1. kolo | vs. Lissi Kubre | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.02.21 finále | vs. Sabine Rutlauka | 7-64, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
27.02.21 semifinále | vs. Linda Noskova | 7-5, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
26.02.21 štvrťfinále | vs. Alina Charaeva | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
25.02.21 2. kolo | vs. Naomi Broady | 6-3, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
24.02.21 1. kolo | vs. Eleonora Alvisi | 6-1, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Potchefstroom - tvrdý | ||||
17.02.21 1. kolo | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.02.21 kvalifik. | vs. Sara Cakarevic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
15.02.21 1. kolo kval. | vs. Ntokozo Zungu | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Potchefstroom - tvrdý | ||||
08.02.21 kvalifik. | vs. Sandra Samir | 3-6, 7-66, 7-10 | detail zápasu | |
08.02.21 1. kolo kval. | vs. Leigh Van Zyl | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.01.21 1. kolo | vs. Daria Lopatetskaya | 6-75, 6-4, 4-6 | detail zápasu |