ZÁPAS
06.07.21 | 1. kolo | Selena Janicijevic | Julia Stamatova | 6-3, 6-0 | W15 Prokuplje | antuka |
ŠTATISTIKY
Selena Janicijevic | Julia Stamatova | |
1. podanie % | 23/49 (47%) | 32/50 (64%) |
Vyhrané body z 1.podania | 19/23 (83%) | 12/32 (38%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/26 (42%) | 7/18 (39%) |
Vyhrané break-bally | 6/15 (40%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 31/50 (62%) | 19/49 (39%) |
Vyhrané body celkom | 61/99 (62%) | 38/99 (38%) |
Dvojchyby | 4 | 6 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Selena Janicijevic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Julia Stamatova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Selena Janicijevic | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Julia Stamatova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Selena Janicijevic | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Julia Stamatova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Selena Janicijevic | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Julia Stamatova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Selena Janicijevic | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Julia Stamatova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Selena Janicijevic | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Julia Stamatova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Selena Janicijevic | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Julia Stamatova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Selena Janicijevic | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-0 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Selena Janicijevic vs. Julia Stamatova - Vzájomné zápasy
06.07.21 | 1. kolo | Selena Janicijevic | Julia Stamatova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | W15 Prokuplje | antuka |
Selena Janicijevic form & Julia Stamatova form
Selena Janicijevic - posledné zápasy
W50 Sao - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Cecilia Costa (BRA) | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Matilde Paoletti | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Sofia Shapatava | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Carson Branstine | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.02.24 2. kolo | vs. Lucie Havlickova | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
16.02.24 štvrťfinále | vs. Seone Mendez | 4-6, 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Duru Soke | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Tara Wurth | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Carole Monnet | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Vacaria - antuka | ||||
16.12.23 finále | vs. Francisca Jorge | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.12.23 semifinále | vs. Julia Riera | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
14.12.23 štvrťfinále | vs. Solana Sierra | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
13.12.23 2. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Mogi - antuka | ||||
08.12.23 štvrťfinále | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-2, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Jasmin Jebawy | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Alexia Harmon | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Julia Riera | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 6-1, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Sinja Kraus | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Mara Guth | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
27.10.23 štvrťfinále | vs. Anca Alexia Todoni | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 7-5, 2-6, 6-0 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Katerina Petrova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Mendoza - antuka | ||||
06.10.23 štvrťfinále | vs. Victoria Rodriguez | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Carla Markus | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Katerina Stewart | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Lujan - antuka | ||||
01.10.23 finále | vs. Julieta Estable | 6-4, 7-60 | detail zápasu | |
30.09.23 semifinále | vs. Martina Capurro Taborda | 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Julia Stamatova - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Alexandra Iordache | 6-6, - Julia Stamatova - skreč | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Kayo Nishimura | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Marie Vogt | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
16.01.24 kvalifik. | vs. Hwiwon Wi | 6-4, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Ema Kovacevic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Milana Safiullina | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.12.23 štvrťfinále | vs. Rada Zolotareva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Jana Stojanova | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Alina Charaeva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Nadiya Kolb | 1-6, 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Anastasiia Firman | 6-3, 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Mara Guth | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Annika Maria Glaser | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
12.10.23 štvrťfinále | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Anastasiya Fedoryshyn | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
08.10.23 finále | vs. Tamara Curovic | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.10.23 semifinále | vs. Emma Slavikova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
06.10.23 štvrťfinále | vs. Stefania Bojica | 6-2, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Laura Svatikova | 7-62, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Francesca Gandolfi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Julie Struplova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Ksenia Laskutova | 7-62, 1-6, 7-5 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Tamara Curovic | 6-3, 2-0, Tamara Curovic - skreč | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Nina Vargova | 6-78, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Sofia Milatova | 0-6, 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-3, 4-6, 7-10 | detail zápasu |