ZÁPAS
23.02.20 | 1. kolo kval. | Sarah Lee | Elena Jamshidi | 6-0, 6-0 | W25 Sunderland | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Sarah Lee | Elena Jamshidi | |
1. podanie % | 29/45 (64%) | 27/41 (66%) |
Vyhrané body z 1.podania | 20/29 (69%) | 8/27 (30%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/16 (63%) | 6/14 (43%) |
Vyhrané break-bally | 6/9 (67%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 27/41 (66%) | 15/45 (33%) |
Vyhrané body celkom | 57/86 (66%) | 29/86 (34%) |
Dvojchyby | 0 | 4 |
Esá | 2 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Sarah Lee | 0-0 | |
0-0, 15-0, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Elena Jamshidi | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Sarah Lee | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Elena Jamshidi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
Sarah Lee | 4-0 | |
0-0, 0-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-0 | Elena Jamshidi | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-40, 40-A | ||
6-0 |
2 | ||
Sarah Lee | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Elena Jamshidi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sarah Lee | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Elena Jamshidi | |
0-0 | ||
Sarah Lee | 4-0 | |
0-0, 0-30, A-40, 40-40 | ||
5-0 | Elena Jamshidi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dánsko
16.03.01, 23 rokov
14 866 $
16.03.01, 23 rokov
14 866 $
Sarah Lee vs. Elena Jamshidi - Vzájomné zápasy
23.02.20 | 1. kolo kval. | Sarah Lee | Elena Jamshidi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | W25 Sunderland | tvrdý I. |
Sarah Lee form & Elena Jamshidi form
Sarah Lee - posledné zápasy
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
24.02.20 kvalifik. | vs. Celia Cervino Ruiz | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Elena Jamshidi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Fatima Ingrid Amartha Keita | 6-72, 6-75 | detail zápasu | |
W25 Grenoble - tvrdý I. | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Arianne Hartono | 4-6, 6-4, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Palmanova - antuka | ||||
04.02.20 1. kolo | vs. Lucia Cortez Llorca | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Malibu - tvrdý | ||||
14.01.20 1. kolo kval. | vs. Jwany Sherif | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
14.01.20 kvalifik. | vs. Emiliana Arango | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Jiaxi Lu | 3-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Jiangxue Han | 2-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
26.11.19 1. kolo | vs. Ho Ching Wu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Malibu - tvrdý | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Samantha Murray | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.11.19 kvalifik. | vs. Gianna Pielet | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
05.11.19 1. kolo kval. | vs. Yesica De Lucas | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Toronto - tvrdý I. | ||||
30.10.19 kvalifik. | vs. Arianne Hartono | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Catherine Leduc | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Metepec - tvrdý | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Stacey Fung | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Metepec - tvrdý | ||||
20.10.19 finále | vs. Arisha Ladhani | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
19.10.19 semifinále | vs. Stacey Fung | 1-6, 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
18.10.19 štvrťfinále | vs. Kelly Williford | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
17.10.19 2. kolo | vs. Karla Portalatin | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Claremont - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Rianna Valdes | 6-1, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.10.19 2. kolo kval. | vs. Sybille Gauvain | 7-65, 7-68 | detail zápasu | |
08.10.19 kvalifik. | vs. Midori Castillo Meza | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Charleston - antuka | ||||
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Barbara Gatica | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Templeton - tvrdý | ||||
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Lorraine M. Guillermo | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Lubbock - tvrdý | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Andrea Renee Villarreal | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
W15 Lawrence - tvrdý | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Ayumi Miyamoto | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Monzon - tvrdý | ||||
07.05.19 kvalifik. | vs. Zoe Kruger | 7-5, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Anita Wagner | 6-4, 3-0, Anita Wagner - skreč | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Lena Lutzeier | 0-6, 2-6 | detail zápasu |
Elena Jamshidi - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.04.24 kvalifik. | vs. Patricija Paukstyte | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.04.24 2. kolo kval. | vs. Chiara Davi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.04.24 kvalifik. | vs. Daria Gorska | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
15.04.24 2. kolo kval. | vs. Hao Liang | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Lena Papadakis | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Soha Sadiq | 7-64, 2-0, Soha Sadiq - skreč | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Saki Imamura | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Punnin Kovapitukted | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
25.12.23 kvalifik. | vs. Vicky Van De Peer | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Kkaira Siddharth Chetnani | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Daria Kudashova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.12.23 kvalifik. | vs. Yashaswini Panwar | 7-5, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Harsshali Mandavkar | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Ahmedabad - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Humera Baharmus | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Francesca Covi | 6-1, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Hina Inoue | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Jennifer Luikham | 6-0, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Marine Szostak | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Carina Syrtveit | 4-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Ivana Gombitova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Anjali Rathi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Smriti Bhasin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Aruzhan Sagandikova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Yoana Moneva | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Margaux Komano | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Koge - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Sara Borkop | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Johanna Silva | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Carola Cavelli | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Emmanuelle Girard | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Maelle Leclercq | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu |