Taliansko
08.02.02, 22 rokov
08.02.02, 22 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Srbsko
15.11.03, 20 rokov
15.11.03, 20 rokov
Sara Ziodato vs. Nikol Palecek - Vzájomné zápasy
25.10.20 | 1. kolo kval. | Sara Ziodato | Nikol Palecek | 6-4, 6-1 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Sara Ziodato form & Nikol Palecek form
Sara Ziodato - posledné zápasy
W60 Cordenons - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Lexie Stevens | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Arianna Zucchini | 7-64, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 6-4, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.10.20 1. kolo | vs. Carole Monnet | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.10.20 kvalifik. | vs. Isabella Kruger | 7-65, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Nikol Palecek | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Grado - antuka | ||||
15.09.20 1. kolo | vs. Anna Bondar | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
08.09.20 1. kolo kval. | vs. Claudia Giovine | 7-66, 6-73, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Trieste - antuka | ||||
30.08.20 1. kolo kval. | vs. Aurora Zantedeschi | 2-6, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Pia Lovric | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 4-6, 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Agustina Chlpac | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Irene Lavino | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Biella - antuka | ||||
29.07.18 2. kolo kval. | vs. Giulia Crescenzi | 0-6, 6-72 | detail zápasu | |
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Federica Joe Gardella | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Grado - antuka | ||||
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Nadia Podoroska | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Solarino - koberec | ||||
18.02.18 kvalifik. | vs. Nicole Gadient | 0-6, 7-61, 4-6 | detail zápasu | |
18.02.18 1. kolo kval. | vs. Antonia Aragosa | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Cordenons - antuka | ||||
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Cristina Elena Tiglea | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Solarino - koberec | ||||
13.03.17 1. kolo kval. | vs. Chiara Catini | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Trieste - antuka | ||||
29.08.16 1. kolo kval. | vs. Alice Zapolla | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu |
Nikol Palecek - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Karin Altori | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Vivien Sandberg | 2-6, 6-4, 12-14 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Sara Donnini | 4-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Anna Lena Ebster | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Eleni Christofi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Vasilisa Borisova | 6-2, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Aya Bychenko | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
12.09.23 kvalifik. | vs. Daria Yesypchuk | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Doroteja Petrovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Fatma Idrizovic | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Naoko Eto | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Veronika Udina | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Veleva | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Linda Klimovicova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Anja Stankovic | 0-3, - Nikol Palecek - skreč | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Arina Bulatova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Shuyue Ma | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
09.05.23 kvalifik. | vs. Katerina Petrova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Kate Zueva | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.04.23 kvalifik. | vs. Helena Buchwald | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Kateryna Diatlova | 7-61, 3-6, 10-3 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Sofiya Volkova | 7-65, 5-0, Sofiya Volkova - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Joy De Zeeuw | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Iva Primorac | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Tianmi Mi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Helena Mohamed | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Marente Sijbesma | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
14.09.22 1. kolo | vs. Nikola Breckova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.09.22 kvalifik. | vs. Defne Cirpanli | 6-3, 6-2 | detail zápasu |