Bosna a Herceg.
24.03.03, 21 rokov
24.03.03, 21 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
11.10.02, 21 rokov
11.10.02, 21 rokov
Sara Mikaca vs. Tania Munteanu - Vzájomné zápasy
01.05.22 | 1. kolo kval. | Sara Mikaca | Tania Munteanu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | W25 Split | antuka |
Sara Mikaca form & Tania Munteanu form
Sara Mikaca - posledné zápasy
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Marie Weckerle | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Bojana Marinkovic | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Finja Matuella | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Aino Alkio | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Tea Lukic | 2-6, 6-4, 10-12 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 0-6, 6-76 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Melissa Boyden | 3-6, 6-2, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Maja Miscevic | 3-6, 7-66, 2-10 | detail zápasu | |
05.09.23 2. kolo kval. | vs. Simona Maksimovic | 6-2, 6-77, 10-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Kristina Kovgan | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Mia Mayerova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Jovana Peric (SRB) | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Lackova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Gaia Squarcialupi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
21.06.23 kvalifik. | vs. Andjela Lazarevic | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.06.23 2. kolo kval. | vs. Athina Pitta | 6-4, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
13.06.23 kvalifik. | vs. Nina Alibalic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Victoria Borodulina | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Tara Mihaljevic | 1-6, 6-1, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Fernanda Rain Contreras | 4-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Vlada Kozak | 6-3, 0-6, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.12.22 kvalifik. | vs. Melissa Boyden | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.12.22 1. kolo kval. | vs. Dainhee Kim | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.12.22 1. kolo kval. | vs. Magdalena Stoilkovska | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Sibenik - antuka | ||||
03.10.22 2. kolo kval. | vs. Ya-Yi Yang | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
28.09.22 kvalifik. | vs. Michaela Laki | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.09.22 2. kolo kval. | vs. Lana Stanisic | 6-1, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Moni Potrc | 6-0, 7-65 | detail zápasu | |
W25 Vienna - antuka | ||||
29.08.22 2. kolo kval. | vs. Elena Milovanovic | 1-6, 6-75 | detail zápasu |
Tania Munteanu - posledné zápasy
W15 Sibenik - antuka | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Marie Vogt | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Stella Knez | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
19.09.23 kvalifik. | vs. Georgia Andreea Craciun | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Bianca Bulat | 6-2, 3-6, 11-9 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Saumya Vig | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Sara Sarinova | 6-2, 0-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Bacau - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Patricia Maria Tig | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.07.23 kvalifik. | vs. Anamaria Federica Oana | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Viktoria Lackova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Yujiao Che | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Liana Cammilleri | 2-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Barbara Dessolis | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Aliz Stumpf | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.02.23 kvalifik. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.02.23 2. kolo kval. | vs. Alisa Kummel | 6-4, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Nikol Mishieva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Nora Svensson | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Sude Ince | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Patsy Daughters | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Martina Smolenova | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.09.22 2. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.09.22 1. kolo | vs. Habiba Mohamed Yousry Ahmed | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
12.09.22 kvalifik. | vs. Vibhasree Gowda | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Camelia-Elena Hristea | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Julie Struplova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Leonarda Kajkic | 0-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
W25 Split - antuka | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Sara Mikaca | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Anouck Vrancken Peeters | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Aliona Falei | 2-6, 1-6 | detail zápasu |