ZÁPAS
08.07.19 | 1. kolo kval. | Sara Gvozdenovic | Regina Husak | 6-3, 6-1 | W15 Prokuplje | antuka |
ŠTATISTIKY
Srbsko
29.06.00, 23 rokov
29.06.00, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Holandsko
18.01.90, 34 rokov
18.01.90, 34 rokov
Sara Gvozdenovic vs. Regina Husak - Vzájomné zápasy
08.07.19 | 1. kolo kval. | Sara Gvozdenovic | Regina Husak | 6-3, 6-1 | detail zápasu | W15 Prokuplje | antuka |
Sara Gvozdenovic form & Regina Husak form
Sara Gvozdenovic - posledné zápasy
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Tea Lukic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Alisa Vasileva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Alessandra Pezzulla | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Andjela Lopicic | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Jana Stojanova | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Vrnjacka - antuka | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Jessie Aney | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
15.08.22 1. kolo kval. | vs. Anastasija Radojevic | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Anastasia Grechkina | 4-6, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Mirela Shkumbova | 4-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Eleonore Tchakarova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Anastasija Arsic | 6-1, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Mia Ristic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.12.20 1. kolo kval. | vs. Maria Sara Popa | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Maria Sara Popa | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
07.09.20 1. kolo kval. | vs. Mirela Shkumbova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Otocec - antuka | ||||
01.09.20 kvalifik. | vs. Chanel Janssen | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.02.20 2. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.02.20 1. kolo | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
04.02.20 kvalifik. | vs. Sabrina Rittberger | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Ioana Dumitrescu | 6-1, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Alba Rey Garcia | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Jovana Gvozdenovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Arad - antuka | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Natalie Augustinova | 1-6, 6-2, 12-10 | detail zápasu | |
W15 Focsani - antuka | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 6-75, 7-63, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Curtea - antuka | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Paula Arias Manjon | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Vrnjacka - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Noka Juric | 2-6, 0-6 | detail zápasu |
Regina Husak - posledné zápasy
W25 Brno - antuka | ||||
22.09.19 2. kolo kval. | vs. Gabriela Pantuckova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Karolina Jaskiewicz | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Gabriela Horackova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Laure Line Glaude | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Oldenzaal - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Margaux Orange | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Olomouc - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Barbora Pokorna | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Bytom - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Emma Zakordoniec | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Sara Gvozdenovic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Solarino - koberec | ||||
10.12.18 1. kolo | vs. Nikola Breckova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.12.18 kvalifik. | vs. Emanuela Mancuso | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Kayla Dean | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Solarino - koberec | ||||
04.12.18 1. kolo | vs. Giulia Paterno | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
15.11.18 2. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.11.18 1. kolo | vs. Doga Selen Takunyaci | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Julia Stamatova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Nika Svetec | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
31.10.18 1. kolo | vs. Ielyzaveta Skorokhodova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.10.18 kvalifik. | vs. Alexis Jones | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Yaroslava Gadiatska | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Brno - antuka | ||||
23.09.18 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Frydek Mistek - antuka | ||||
10.09.18 2. kolo kval. | vs. Ludmila Kareisova | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Veronika Bokor | 6-2, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
03.09.18 kvalifik. | vs. Karolina Szmit | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Sofie Uzdina | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Haren - antuka | ||||
28.08.18 1. kolo | vs. Yukina Saigo | 7-65, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.08.18 kvalifik. | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Celine Fritsch | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Bo Luttikhuis | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Rotterdam - antuka | ||||
19.08.18 1. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Oldenzaal - antuka | ||||
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Svetlana Iansitova | 2-6, 1-6 | detail zápasu |