ZÁPAS
15.01.23 | 1. kolo kval. | Sara Dols | Magdalena Stoilkovska | 6-4, 3-6, 10-6 | W15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Španielsko
09.05.05, 18 rokov
09.05.05, 18 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Maced?nsko
12.04.96, 27 rokov
21 674 $
12.04.96, 27 rokov
21 674 $
Sara Dols vs. Magdalena Stoilkovska - Vzájomné zápasy
15.01.23 | 1. kolo kval. | Sara Dols | Magdalena Stoilkovska | 6-4, 3-6, 10-6 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Sara Dols form & Magdalena Stoilkovska form
Sara Dols - posledné zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Despina Papamichail | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Maria Toma | 6-4, 3-6, 10-3 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 7-67 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Martina Puvill | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Maria Bondarenko | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Alicia Melosch | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Angelina Voloshchuk | 4-6, 0-1, - Sara Dols - skreč | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Tea Nikcevic | 7-65, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Karolina Mrazikova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Min Liu | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Ania Hertel | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Sofia Carpi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Vilma Krebs Hyllested | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Aya El Aouni | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.01.24 kvalifik. | vs. Ekaterina Ivanova | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Boyoung Jeong | 3-6, 7-5, 10-5 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Deniz Turan | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Doga Turkmen | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Friederike Nolte | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Polina Sleptsova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Nikola Daubnerova | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Demi Tran | 3-6, 0-4, - Sara Dols - skreč | detail zápasu | |
W25 Palmanova - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Bianca Behulova | 6-1, 3-6, 13-15 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Tianmi Mi | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
21.02.23 kvalifik. | vs. Ingrid Vojcinakova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Gram | 3-6, 7-63, 11-9 | detail zápasu |
Magdalena Stoilkovska - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Daria Kuczer | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Giuliana Bestetti | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 2-6, 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Jana Otzipka | 6-4, 6-75, 10-8 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Sharanya Shetty | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Boyoung Jeong | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
12.12.23 kvalifik. | vs. On Yu Choi | 6-1, 6-72, 8-10 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Alicja Formella | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Nina Rudiukova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Nina Rudiukova | 6-3, 5-7, 7-65 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Kateryna Lazarenko | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Doroteja Petrovic | 3-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Manca Pislak | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Sabina Dadaciu | 6-1, Sabina Dadaciu - skreč | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
15.08.23 kvalifik. | vs. Emma Tothova | 0-6, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Tea Nikcevic | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Weronika Baszak | 6-75, 6-4, 2-0, Weronika Baszak - skreč | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Sarafina Olivia Hansen | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
25.07.23 kvalifik. | vs. Izabelle Persson | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Emma Kamper Malmkjaer | 6-2, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Bacau - antuka | ||||
14.07.23 2. kolo | vs. Simona Ogescu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Giorgia Pinto | 6-74, 0-2, - Magdalena Stoilkovska - skreč | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Azarko | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Michaela Laki | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Dunja Maric | 7-67, 5-7, 6-1 | detail zápasu |