Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
India
01.07.01, 22 rokov
01.07.01, 22 rokov
Sara Cakarevic vs. Annika Kannan - Vzájomné zápasy
17.05.21 | 2. kolo kval. | Sara Cakarevic | Annika Kannan | 6-2, 6-1 | detail zápasu | W25 Platja | antuka |
Sara Cakarevic form & Annika Kannan form
Sara Cakarevic - posledné zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Ayda Altuntas | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
07.04.24 finále | vs. Carson Branstine | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
06.04.24 semifinále | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
05.04.24 štvrťfinále | vs. Isabella Shinikova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
04.04.24 2. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
02.04.24 1. kolo | vs. Matilde Mariani | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Santa - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Angelica Raggi | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
28.03.24 1. kolo | vs. Sina Herrmann | 6-3, 7-68 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
23.02.24 2. kolo | vs. Camilla Gennaro | 6-4, 6-711, 0-2, - Sara Cakarevic - skreč | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Georgia Pedone | 3-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Amina Anshba | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
25.01.24 3. kolo | vs. Gabriela Ce | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
24.01.24 2. kolo | vs. Camilla Zanolini | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
20.01.24 semifinále | vs. Ylena In-Albon | 6-4, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
19.01.24 štvrťfinále | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-3, 6-74, 6-4 | detail zápasu | |
18.01.24 3. kolo | vs. Camila Romero | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Weronika Baszak | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
18.12.23 1. kolo | vs. Miriana Tona | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Divine Dasam Nweke | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Lara Salden | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.09.23 kvalifik. | vs. Nina Vargova | 4-6, 7-61, 10-7 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Matilda Mutavdzic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
14.09.23 3. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.09.23 2. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.09.23 1. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
22.07.23 semifinále | vs. Lea Boskovic | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu |
Annika Kannan - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Agustina Chlpac | 4-6, 6-3, 1-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Grechkina | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Min Liu | 4-6, 7-65, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Mila Masic | 7-5, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Costanza Traversi | 6-2, 4-6, 12-10 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Annika Maria Glaser | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Eleni Christofi | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Aaddi Gupta | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Shuqian Xu | 0-6, 6-3, 10-1 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Ceylin Ipek | Ceylin Ipek - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Deniz Turan | 6-71, - Annika Kannan - skreč | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Sofia Shapatava | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Barbora Michalkova | 6-3, 1-6, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
11.12.23 kvalifik. | vs. Vasilisa Borisova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Liisa Varul | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Barbora Michalkova | 0-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Maria Daciana Ciubotaru | 1-6, - Annika Kannan - skreč | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
05.11.23 2. kolo kval. | vs. Elena Giovanna Giessler | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Oceanne Lopez | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Jovana Peric (SRB) | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Anna Lena Ebster | 6-4, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Leticia Matuszewski | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Karine Sarkisova | 3-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Stella Remander | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Mia Saveljic | 6-4, 1-6, 1-10 | detail zápasu | |
W25 Valladolid - tvrdý | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Kundali Majgaine | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Nina Danisova | 2-6, 2-6 | detail zápasu |