Sapfo Sakellaridi vs. Barbora Pokorna 15.04.2019

Sapfo Sakellaridi vs. Barbora Pokorna 15.04.2019 - W15 Antalya - porovnanie

ZÁPAS

15.04.191. kolo kval.Sapfo Sakellaridi Barbora Pokorna 6-3, 6-3 Turkey W15 Antalya antuka

ŠTATISTIKY

6-3

Sapfo Sakellaridi
Grécko
01.04.03, 17 rokov




766
31
14 570 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Česká republika
09.11.01, 19 rokov







Barbora Pokorna
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Sapfo Sakellaridi vs. Barbora Pokorna - Vzájomné zápasy

15.04.191. kolo kval.Sapfo SakellaridiBarbora Pokorna6-3, 6-3 detail zápasuTurkey W15 Antalya antuka

Sapfo Sakellaridi - posledné zápasy

Turkey W15 Antalya - antuka
14.01.21
2. kolo
vs. Ipek Oz1-6, 6-1, 5-7 prehradetail zápasu
12.01.21
1. kolo
vs. Ani Vangelova6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
08.01.21
2. kolo
vs. Andreea Prisacariu6-4, 2-6, 1-6 prehradetail zápasu
07.01.21
1. kolo
vs. Ioana Zvonaru6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
22.12.20
1. kolo
vs. Ayla Aksu6-4, 3-6, 1-6 prehradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
17.12.20
1. kolo
vs. Ioana Zvonaru7-65, 5-7, 6-1 výhradetail zápasu
17.12.20
2. kolo
vs. Georgia Andreea Craciun6-70, 5-7 prehradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
07.12.20
2. kolo kval.
vs. Semra Aksu6-72, 6-1, 8-10 prehradetail zápasu
06.12.20
1. kolo kval.
vs. Marina Popova6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
03.12.20
2. kolo
vs. Julia Avdeeva2-6, 1-6 prehradetail zápasu
02.12.20
1. kolo
vs. Gergana Topalova7-66, 3-6, 6-3 výhradetail zápasu
01.12.20
kvalifik.
vs. Cemre Anil6-4, 6-3 výhradetail zápasu
30.11.20
2. kolo kval.
vs. Anastasiya Apalikhina6-0, 6-2 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
27.11.20
štvrťfinále
vs. Ayumi Koshiishi4-6, 3-6 prehradetail zápasu
26.11.20
2. kolo
vs. Sabine Rutlauka3-6, 6-1, 6-1 výhradetail zápasu
25.11.20
1. kolo
vs. Danielle Daley6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
19.11.20
2. kolo
vs. Romy Koelzer3-6, 2-6 prehradetail zápasu
17.11.20
1. kolo
vs. Zoziya Kardava6-0, 6-3 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
12.11.20
1. kolo
vs. Alexandra Cadantu2-6, 3-6 prehradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
06.11.20
štvrťfinále
vs. Elysia Bolton6-75, 3-6 prehradetail zápasu
05.11.20
2. kolo
vs. Mell Elizabeth Reasco Gonzalez6-2, 6-3 výhradetail zápasu
03.11.20
1. kolo
vs. Sofia Shapatava6-3, 7-5 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
27.10.20
kvalifik.
vs. Tamira Paszek5-7, 4-6 prehradetail zápasu
26.10.20
2. kolo kval.
vs. Nefeli Zafeiri6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Czech Republic W25 Prerov - antuka
21.09.20
1. kolo kval.
vs. Daria Lopatetskaya6-73, 4-6 prehradetail zápasu
Czech Republic W25 Frydek - antuka
16.09.20
1. kolo
vs. Barbora Krejcikova0-6, 0-6 prehradetail zápasu
15.09.20
kvalifik.
vs. Mira Antonitsch Mira Antonitsch - nenastúpil(a/i) výhradetail zápasu
14.09.20
2. kolo kval.
vs. Rebeka Masarova6-2, 7-5 výhradetail zápasu
13.09.20
1. kolo kval.
vs. Tereza Mihalikova6-1, 2-6, 10-7 výhradetail zápasu
Czech Republic W25 Prague - antuka
07.09.20
2. kolo kval.
vs. Arina Gabriela Vasilescu3-6, 3-6 prehradetail zápasu

Barbora Pokorna - posledné zápasy

Czech Republic W25 Frydek - antuka
09.09.19
2. kolo kval.
vs. Ines Ibbou2-6, 3-6 prehradetail zápasu
08.09.19
1. kolo kval.
vs. Tereza Krenkova7-5, 6-2 výhradetail zápasu
Czech Republic W25 Prague - antuka
01.09.19
1. kolo kval.
vs. Jana Jablonovska2-6, 2-6 prehradetail zápasu
Czech Republic W25 Prague - antuka
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Maria Gutierrez Carrasco3-6, 1-6 prehradetail zápasu
Czech Republic W15 Olomouc - antuka
07.08.19
1. kolo
vs. Lucie Petruzelova3-6, 0-6 prehradetail zápasu
06.08.19
kvalifik.
vs. Nadine Keller2-6, 6-4, 10-6 výhradetail zápasu
05.08.19
1. kolo kval.
vs. Regina Husak6-0, 6-4 výhradetail zápasu
Poland W25 Bytom - antuka
22.07.19
1. kolo kval.
vs. Ivana Sebestova2-6, 4-6 prehradetail zápasu
Czech Republic W25 Prerov - antuka
10.06.19
1. kolo kval.
vs. Nefisa Berberovic1-6, 0-6 prehradetail zápasu
Sweden W15 Varberg - antuka
15.05.19
1. kolo
vs. Sofia Nami Samavati3-6, 1-6 prehradetail zápasu
14.05.19
kvalifik.
vs. Olivia Malm6-3, 7-5 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
15.04.19
1. kolo kval.
vs. Sapfo Sakellaridi3-6, 3-6 prehradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
08.04.19
1. kolo kval.
vs. Marie Mettraux2-6, 2-6 prehradetail zápasu
Czech Republic Jablonec Nad - koberec
03.12.18
1. kolo kval.
vs. Natalia Orlova6-73, 2-6 prehradetail zápasu
Czech Republic Frydek Mistek - antuka
08.09.18
1. kolo kval.
vs. Karolina Szmit2-6, 0-6 prehradetail zápasu
Czech Republic Prague - antuka
01.09.18
1. kolo kval.
vs. Karolina Jaskiewicz3-6, 1-6 prehradetail zápasu
Austria Vienna - antuka
15.07.18
2. kolo kval.
vs. Tereza Koplova4-6, 6-4, 0-6 prehradetail zápasu
Czech Republic Jablonec Nad - antuka
28.06.18
2. kolo
vs. Victoria Kan2-6, 3-6 prehradetail zápasu
27.06.18
1. kolo
vs. Louise Lampla6-3, 1-6, 6-3 výhradetail zápasu
25.06.18
kvalifik.
vs. Eva Cechakova6-3, 6-3 výhradetail zápasu
24.06.18
2. kolo kval.
vs. Natalie Novotna6-3, 6-0 výhradetail zápasu
23.06.18
1. kolo kval.
vs. Melani Safarova6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Czech Republic Prerov - antuka
12.06.18
1. kolo
vs. Katerina Vankova3-6, 2-6 prehradetail zápasu
10.06.18
kvalifik.
vs. Nikola Breckova6-4, 4-6, 6-1 výhradetail zápasu
10.06.18
2. kolo kval.
vs. Alica Sepesiova6-0, 6-0 výhradetail zápasu
09.06.18
1. kolo kval.
vs. Renata Ivandic6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Czech Republic Prerov - antuka
12.06.17
1. kolo kval.
vs. Celine Fritsch1-6, 4-6 prehradetail zápasu
<