ZÁPAS
20.09.18 | 2. kolo | Sadafmoh Tolibova | Alena Nikishina | 6-4, 6-0 | Batumi | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Sadafmoh Tolibova | Alena Nikishina | |
1. podanie % | 32/50 (64%) | 23/48 (48%) |
Vyhrané body z 1.podania | 23/32 (72%) | 11/23 (48%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/18 (44%) | 6/25 (24%) |
Vyhrané break-bally | 6/7 (86%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 31/48 (65%) | 19/50 (38%) |
Vyhrané body celkom | 62/98 (63%) | 36/98 (37%) |
Dvojchyby | 1 | 12 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Sadafmoh Tolibova | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Alena Nikishina | |
0-0, 30-40 | ||
1-1 | Alena Nikishina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Sadafmoh Tolibova | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Alena Nikishina | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Sadafmoh Tolibova | 1-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-4 | Alena Nikishina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sadafmoh Tolibova | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-4 | Alena Nikishina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sadafmoh Tolibova | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Alena Nikishina | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Sadafmoh Tolibova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Alena Nikishina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Sadafmoh Tolibova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Alena Nikishina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sadafmoh Tolibova | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
21.06.01, 22 rokov
21.06.01, 22 rokov
Sadafmoh Tolibova vs. Alena Nikishina - Vzájomné zápasy
20.09.18 | 2. kolo | Sadafmoh Tolibova | Alena Nikishina | 6-4, 6-0 | detail zápasu | Batumi | tvrdý |
Sadafmoh Tolibova form & Alena Nikishina form
Sadafmoh Tolibova - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Pia Lovric | 6-2, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Irene Lavino | 6-1, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.10.19 1. kolo | vs. Marie Mettraux | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
27.09.19 štvrťfinále | vs. Martina Colmegna | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Chiraz Bechri | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Lana Sipek | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sajur - tvrdý | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Lina Glushko | 6-2, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Kiryat - tvrdý | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. Maia Lumsden | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Sofia Nami Samavati | 6-0, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Moscow - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Avelina Sayfetdinova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
12.07.19 štvrťfinále | vs. Martina Capurro Taborda | 7-5, 3-6, 1-4, - Sadafmoh Tolibova - skreč | detail zápasu | |
11.07.19 2. kolo | vs. Lisa-Maria Moser | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
09.07.19 1. kolo | vs. Carola Cavelli | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
04.07.19 2. kolo | vs. Diana Chehoudi | 3-6, 7-66, 0-6 | detail zápasu | |
03.07.19 1. kolo | vs. Justine Pysson | 6-4, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Akko - tvrdý | ||||
11.06.19 kvalifik. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-4, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Emmy Yaron | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Fergana - tvrdý | ||||
07.06.19 štvrťfinále | vs. Anastasia Zakharova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.06.19 2. kolo | vs. Dariya Detkovskaya | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
05.06.19 1. kolo | vs. Marianna Zakarlyuk | 4-0, Marianna Zakarlyuk - skreč | detail zápasu | |
W15 Varberg - antuka | ||||
14.05.19 1. kolo | vs. Julita Saner | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Namangan - tvrdý | ||||
30.04.19 kvalifik. | vs. Gergana Topalova | 0-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Muslima Akhunova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Andijan - tvrdý | ||||
23.04.19 kvalifik. | vs. Kamilla Rakhimova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.04.19 1. kolo | vs. Daria Nazarkina | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
03.04.19 1. kolo | vs. Katharina Hering | 1-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.03.19 štvrťfinále | vs. Eleonora Molinaro | 0-6, 0-3, - Sadafmoh Tolibova - skreč | detail zápasu | |
07.03.19 2. kolo | vs. Nika Radisic | 6-2, 6-2 | detail zápasu |
Alena Nikishina - posledné zápasy
Batumi - tvrdý | ||||
20.09.18 2. kolo | vs. Sadafmoh Tolibova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.09.18 1. kolo | vs. Nadezda Gorbachkova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
03.09.18 kvalifik. | vs. Monika Svobodova | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Tereza Polanska | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Zuzana Bohatova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Maria Oreshkina | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kazan - antuka | ||||
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Azaliya Badegyeva | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Kazan - antuka | ||||
30.07.18 kvalifik. | vs. Sabina Shaydullina | 6-4, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.07.18 2. kolo kval. | vs. Alena Sergeychik | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
25.07.18 1. kolo | vs. Anna Iakovleva | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.07.18 1. kolo kval. | vs. Hili Kronzon | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.07.18 kvalifik. | vs. Nadezda Gorbachkova | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Lizaveta Hancharova | 2-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Oleksandra Andrieieva | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Maria Manilova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
13.11.17 2. kolo kval. | vs. Ilay Yoruk | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-2, 0-6, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
18.09.17 kvalifik. | vs. Vitalia Stamat | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Nonna Kurginyan | 1-6, 2-6 | detail zápasu |