ZÁPAS
09.04.19 | kvalifik. | Sabrina Rittberger | Vicky Van De Peer | 5-7, 6-1, 10-4 | W15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Nemecko
06.05.97, 26 rokov
11 648 $
06.05.97, 26 rokov
11 648 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Sabrina Rittberger vs. Vicky Van De Peer - Vzájomné zápasy
09.04.19 | kvalifik. | Sabrina Rittberger | Vicky Van De Peer | 5-7, 6-1, 10-4 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Sabrina Rittberger form & Vicky Van De Peer form
Sabrina Rittberger - posledné zápasy
W15 Sibenik - antuka | ||||
24.05.21 kvalifik. | vs. Federica Rossi | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.05.21 2. kolo kval. | vs. Lisa-Marie Rioux | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
22.05.21 1. kolo kval. | vs. Isabel Blazevic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Victoria Borodulina | 6-3, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Raphaelle Lacasse | 6-4, 5-7, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Kristina Milenkovic | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.12.20 kvalifik. | vs. Sofia Milatova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Arina Solomatina | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Helena Stevic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Otocec - antuka | ||||
01.09.20 kvalifik. | vs. Tara Wurth | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Alina Mukhortova | 3-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Ani Amiraghyan | 2-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Lara Panfilov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.02.20 kvalifik. | vs. Sara Gvozdenovic | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Andra Cristina Captan | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.01.20 kvalifik. | vs. Margarita Ignatjeva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Yixuan Li | 6-3, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.11.19 kvalifik. | vs. Viktoriya Petrenko | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Pauline Demel | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Ioana Gaspar | 6-2, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Gabriela Nicole Tatarus | 6-0, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
29.10.19 kvalifik. | vs. Annika Chiara Rittberger | 5-3, Annika Chiara Rittberger - skreč | detail zápasu | |
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Mia Mack | 1-6, 7-5, 10-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Mariana Drazic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.10.19 kvalifik. | vs. Ilayda Baykan | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Polina Gubina | 4-6, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Alina Michalitsch | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Szekesfehervar - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Malene Helgo | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Vicky Van De Peer - posledné zápasy
W15 Telde - antuka | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Caroline Werner | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.04.24 1. kolo | vs. Gabriela Paun | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
09.04.24 1. kolo | vs. Lavinia Tanasie | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Petit - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Katarina Kozarov | 1-6, 2-3, - Vicky Van De Peer - skreč | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Eleejah Inisan | 0-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Melissa Moueza | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Fort - tvrdý | ||||
12.01.24 štvrťfinále | vs. Astrid Lew Yan Foon | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Aminata Sall | 6-4, 6-72, 7-64 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Nehanda Thomias | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Kundali Majgaine | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
25.12.23 kvalifik. | vs. Elena Jamshidi | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
21.12.23 2. kolo | vs. Saki Imamura | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
20.12.23 1. kolo | vs. Ayano Shimizu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Annelin Bakker | 3-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.12.23 štvrťfinále | vs. Sarah Van Emst | 6-2, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Mia Mack | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Xenia Bandurowska | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.11.23 semifinále | vs. Carson Branstine | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.11.23 štvrťfinále | vs. Yuno Kitahara | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Luana Plaza Araujo | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Emma Ottavia Ghirardato | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Olivia Carneiro | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Valerija Maija Kargina | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Duffel - antuka | ||||
20.08.23 finále | vs. Amelie Van Impe | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.08.23 semifinále | vs. Laia Petretic | 6-1, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
18.08.23 štvrťfinále | vs. Lian Tran | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Aya El Aouni | 6-4, 5-7, 6-4 | detail zápasu |