ZÁPAS
14.03.21 | 1. kolo kval. | Sabine Rutlauka | Elizaveta Dementyeva | 6-3, 7-5 | W15 Sharm | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
06.05.02, 21 rokov
06.05.02, 21 rokov
Sabine Rutlauka vs. Elizaveta Dementyeva - Vzájomné zápasy
14.03.21 | 1. kolo kval. | Sabine Rutlauka | Elizaveta Dementyeva | 6-3, 7-5 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Sabine Rutlauka form & Elizaveta Dementyeva form
Sabine Rutlauka - posledné zápasy
W15 Almada - tvrdý | ||||
14.07.21 1. kolo | vs. Laia Conde Monfort | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Lisbon - tvrdý | ||||
05.07.21 kvalifik. | vs. Lucia Cortez Llorca | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Mariana Borges | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Palma - tvrdý | ||||
28.06.21 1. kolo kval. | vs. Maria Andrienko | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
28.06.21 kvalifik. | vs. Olivia Gadecki | 2-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Porto - tvrdý | ||||
22.06.21 2. kolo kval. | vs. Alicia Barnett | 6-1, 3-0, Alicia Barnett - skreč | detail zápasu | |
22.06.21 kvalifik. | vs. Victoria Bosio | 6-2, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Ines Oliveira | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Vilnius - tvrdý I. | ||||
08.06.21 1. kolo | vs. Dea Herdzelas | 6-2, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Liepaja - antuka | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Katsiaryna Skachkova | 0-6, 7-65, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
30.03.21 kvalifik. | vs. Barbora Palicova | 6-3, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Helena Stevic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.03.21 1. kolo kval. | vs. Mariana Borges | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Emily Welker | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.03.21 2. kolo | vs. Sakura Hosogi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.03.21 1. kolo | vs. Sandra Samir | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
16.03.21 kvalifik. | vs. Shelly Bereznyak | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Elsa Wan | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Dementyeva | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.03.21 semifinále | vs. Erika Andreeva | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
05.03.21 štvrťfinále | vs. Ayano Shimizu | 7-5, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
04.03.21 2. kolo | vs. Anna Siskova | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
03.03.21 1. kolo | vs. Mariam Dalakishvili | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.02.21 finále | vs. Svenja Ochsner | 6-74, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
27.02.21 semifinále | vs. Erika Andreeva | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
26.02.21 štvrťfinále | vs. Olga Helmi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
25.02.21 2. kolo | vs. Joanne Zuger | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
24.02.21 1. kolo | vs. Fanny Stollar | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
23.02.21 kvalifik. | vs. Amarni Banks | 5-7, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
22.02.21 2. kolo kval. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-2, 6-0 | detail zápasu |
Elizaveta Dementyeva - posledné zápasy
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
14.10.21 2. kolo | vs. Daria Kudashova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.10.21 1. kolo | vs. Anna Chekanskaya | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
12.10.21 kvalifik. | vs. Maria Mikhailova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
11.10.21 1. kolo kval. | vs. Marina Timofeeva | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Sabine Rutlauka | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Elena Malygina | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Cemre Anil | 6-4, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
30.11.20 1. kolo kval. | vs. Mercan Saygi | Mercan Saygi - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Mariia Tkacheva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.03.20 kvalifik. | vs. Arina Solomatina | 6-3, 2-6, 10-3 | detail zápasu | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Alija Merdeeva | 5-7, 7-5, 10-5 | detail zápasu | |
W25+H Penza - tvrdý | ||||
27.08.19 kvalifik. | vs. Angelina Zhuravleva | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Anna Davydova | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
20.08.19 1. kolo | vs. Elena Korokozidi | 3-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Kseniya Yersh | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
29.08.18 2. kolo | vs. Anna Ukolova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.08.18 1. kolo | vs. Polina Golubovskaya | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
20.08.18 1. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 6-1, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Kazan - antuka | ||||
06.08.18 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Kristina Sorokolet | 6-714, 1-6 | detail zápasu |