Estónsko
30.12.01, 22 rokov
30.12.01, 22 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Švédsko
06.03.02, 22 rokov
06.03.02, 22 rokov
Saara Orav vs. Maria Petrovic - Vzájomné zápasy
22.04.18 | 2. kolo kval. | Saara Orav | Maria Petrovic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | Tucepi | antuka |
Saara Orav form & Maria Petrovic form
Saara Orav - posledné zápasy
W25 Parnu - antuka | ||||
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Polina Ramenskaja | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Vilnius - tvrdý I. | ||||
08.06.21 1. kolo | vs. Emily Welker | 4-6, 6-1, 0-6 | detail zápasu | |
07.06.21 kvalifik. | vs. Caroline Vernet | 3-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Natalia Fehr | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Maria Lota Kaul | 2-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
29.03.21 1. kolo kval. | vs. Mariya Dolzhenko | 2-6, 6-4, 12-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Shelly Bereznyak | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Adele Burato | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Martha Matoula | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.03.21 1. kolo kval. | vs. Elysia Wan | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Sophie Luescher | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.03.21 2. kolo kval. | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Sveva Mazzari | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.02.21 2. kolo kval. | vs. Julita Saner | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Alina Michalitsch | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Haabneeme - tvrdý I. | ||||
16.11.20 1. kolo kval. | vs. Daniela Glanzer | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Emily Welker | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
26.10.20 2. kolo kval. | vs. Julia Kimmelmann | 6-2, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Koral Koldobski | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Liepaja - tvrdý I. | ||||
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Parnu - tvrdý I. | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Anastasia Pribylova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Parnu - antuka | ||||
18.07.19 1. kolo | vs. Sofia Dmitrieva | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
18.07.19 2. kolo | vs. Fanny Ostlund | 6-2, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Fed Cup - tvrdý I. | ||||
08.02.19 Rubber 1 | vs. Marta Kostyuk | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Parnu - antuka | ||||
18.07.18 2. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.07.18 1. kolo | vs. Andreia Beberechi | 5-7, 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
Tucepi - antuka | ||||
23.04.18 kvalifik. | vs. Nika Radisic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.04.18 2. kolo kval. | vs. Maria Petrovic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Liisa Vehvilainen | 4-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu |
Maria Petrovic - posledné zápasy
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Ceylin Ipek | 6-3, 4-6, 1-10 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
18.04.23 kvalifik. | vs. Andjela Lazarevic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.04.23 2. kolo kval. | vs. Tara Mihaljevic | 6-3, 2-6, 12-10 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Guzieva | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Elisa Andrea Camerano | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Norrkoping - antuka | ||||
25.08.22 2. kolo | vs. Mia Chudejova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.08.22 1. kolo | vs. Tilde Stromquist | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
23.08.22 kvalifik. | vs. Ida Johansson | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.22 1. kolo kval. | vs. Gabriella Danielsson | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Helsingborg - tvrdý I. | ||||
09.11.21 kvalifik. | vs. Anet Angelika Koskel | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.11.21 1. kolo kval. | vs. Cornelia Kack | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Maria Sara Popa | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Daria Krasnova | 2-6, 7-63, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.05.21 kvalifik. | vs. Ilay Yoruk | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Polina Bakhmutkina | 6-4, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Natalie Augustinova | 6-75, 7-5, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.04.21 2. kolo kval. | vs. Diana Demidova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Victoria Mikhaylova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Ystad - antuka | ||||
18.06.19 kvalifik. | vs. Viktoria Morvayova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Sydney Berlin | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Varberg - antuka | ||||
16.05.19 2. kolo | vs. Marina Yudanov | 6-78, 1-6 | detail zápasu | |
15.05.19 1. kolo | vs. Elin Vilen | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Gothenburg - antuka | ||||
07.05.19 1. kolo | vs. Alexandra Viktorovitch | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
01.11.18 2. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.18 1. kolo | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
25.10.18 2. kolo | vs. Tiffany William | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.10.18 1. kolo | vs. Alexandra Viktorovitch | 6-75, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
24.06.18 1. kolo kval. | vs. Karen Barritza | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Ystad - antuka | ||||
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Anna Danilina | 1-6, 1-6 | detail zápasu |