ZÁPAS
31.07.20 | 1. kolo | Romy Koelzer | Maryna Zanevska | 7-5, 6-4 | All Lower | antuka |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Romy Koelzer | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-40 | ||
1-0 | Maryna Zanevska | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40, 30-40 | ||
Romy Koelzer | 1-1 | |
0-0 | ||
1-2 | Maryna Zanevska | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Romy Koelzer | 2-2 | |
0-0 | ||
2-3 | Maryna Zanevska | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Romy Koelzer | 3-3 | |
0-0, 15-15, 15-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Romy Koelzer | 3-4 | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
Romy Koelzer | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-30, 40-30 | ||
4-5 | Maryna Zanevska | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-40, 30-40, A-40[BP] | ||
Romy Koelzer | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-40[BP], A-40 | ||
6-5 | Maryna Zanevska | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
7-5 |
2 | ||
Romy Koelzer | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
1-0 | Maryna Zanevska | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Romy Koelzer | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Maryna Zanevska | |
Romy Koelzer | 4-0 | |
4-1 | Maryna Zanevska | |
Romy Koelzer | 4-2 | |
0-0, 15-15, 15-40[BP] | ||
4-3 | Maryna Zanevska | |
0-0, 0-15, 0-40, 15-40 | ||
Romy Koelzer | 4-4 | |
0-0, 15-15, 40-15 | ||
5-4 | Maryna Zanevska | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Romy Koelzer vs. Maryna Zanevska - Vzájomné zápasy
31.07.20 | 1. kolo | Romy Koelzer | Maryna Zanevska | 7-5, 6-4 | detail zápasu | All Lower | antuka |
Romy Koelzer form & Maryna Zanevska form
Romy Koelzer - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
27.04.21 1. kolo | vs. Manca Pislak | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.04.21 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. So-Ra Lee | 6-2, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
19.11.20 štvrťfinále | vs. Ani Amiraghyan | - | detail zápasu | |
19.11.20 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
18.11.20 1. kolo | vs. Shavit Kimchi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
15.11.20 finále | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
14.11.20 semifinále | vs. Nicole Khirin | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
13.11.20 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
13.11.20 štvrťfinále | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
12.11.20 1. kolo | vs. Marion Viertler | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.11.20 finále | vs. Gergana Topalova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.11.20 semifinále | vs. Andreea Rosca | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
06.11.20 štvrťfinále | vs. Johana Markova | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
05.11.20 2. kolo | vs. Melania Delai | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
03.11.20 1. kolo | vs. Anastasia Detiuc | 4-6, 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
31.10.20 štvrťfinále | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-3, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
31.10.20 semifinále | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.20 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 6-4, 0-6, 6-3 | detail zápasu | |
27.10.20 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-1, 6-75, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Porto - tvrdý | ||||
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Riya Bhatia | 6-4, 2-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Porto - tvrdý | ||||
21.09.20 kvalifik. | vs. Angela Fita Boluda | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-1, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Anna Klasen | 7-66, 7-67 | detail zápasu | |
27.08.20 1. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
26.08.20 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
25.08.20 1. kolo | vs. Yana Morderger | 6-2, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
24.08.20 1. kolo | vs. Lisa Matviyenko | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.08.20 1. kolo | vs. Charlotte Klasen | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
20.08.20 1. kolo | vs. Katharina Hering | 3-6, 5-7 | detail zápasu |
Maryna Zanevska - posledné zápasy
New York - tvrdý | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Aryna Sabalenka | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Stanford - tvrdý | ||||
14.08.23 1. kolo | vs. Tamara Korpatsch | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. Barbora Strycova | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Bad Homburg - tráva | ||||
25.06.23 1. kolo | vs. Sara Errani | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.06.23 kvalifik. | vs. Lena Papadakis | 7-65, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
29.05.23 1. kolo | vs. Yulia Putintseva | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
Strasbourg - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo | vs. Jil Teichmann | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Rome - antuka | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Barbora Strycova | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Saint-Malo - antuka | ||||
03.05.23 2. kolo | vs. Katie Volynets | 6-2, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.05.23 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Madrid - antuka | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Liudmila Samsonova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.04.23 1. kolo | vs. Sofia Kenin | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Varvara Gracheva | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
09.03.23 1. kolo | vs. Magdalena Frech | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
17.02.23 1. kolo kval. | vs. Kristina Mladenovic | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
11.02.23 1. kolo kval. | vs. Viktoriya Tomova | 5-7, 0-0, - Maryna Zanevska - skreč | detail zápasu | |
Lyon - tvrdý I. | ||||
04.02.23 semifinále | vs. Alycia Parks | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
03.02.23 štvrťfinále | vs. Anastasia Potapova | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
02.02.23 2. kolo | vs. Shuai Zhang | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
30.01.23 1. kolo | vs. Dalma Galfi | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
17.01.23 1. kolo | vs. Veronika Kudermetova | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
Hobart - tvrdý | ||||
11.01.23 2. kolo | vs. Sofia Kenin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.01.23 1. kolo | vs. Elise Mertens | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
08.01.23 kvalifik. | vs. Kristina Kucova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
07.01.23 1. kolo kval. | vs. Malene Helgo | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
09.11.22 | vs. Anna Schmiedlova | 7-5, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
23.10.22 finále | vs. Viktorija Golubic | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
22.10.22 semifinále | vs. Kamilla Rakhimova | 4-6, 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
21.10.22 štvrťfinále | vs. Caty McNally | 7-5, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
20.10.22 2. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 7-69, 6-4 | detail zápasu |