ZÁPAS
09.04.19 | 1. kolo | Romy Koelzer | Aleksandrina Naydenova | 2-6, 6-1, 6-1 | W25 Obidos | koberec |
ŠTATISTIKY
Romy Koelzer | Aleksandrina Naydenova | |
1. podanie % | 34/74 (46%) | 34/65 (52%) |
Vyhrané body z 1.podania | 24/34 (71%) | 19/34 (56%) |
Vyhrané body z 2.podania | 15/40 (38%) | 9/31 (29%) |
Vyhrané break-bally | 7/8 (88%) | 4/7 (57%) |
Vyhrané body z returnu | 37/65 (57%) | 35/74 (47%) |
Vyhrané body celkom | 76/139 (55%) | 63/139 (45%) |
Dvojchyby | 13 | 3 |
Esá | 6 | 5 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Romy Koelzer | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Aleksandrina Naydenova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Romy Koelzer | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Aleksandrina Naydenova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Romy Koelzer | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-3 | Aleksandrina Naydenova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Romy Koelzer | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-5 | Aleksandrina Naydenova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
2-6 |
2 | ||
Romy Koelzer | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Aleksandrina Naydenova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Romy Koelzer | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Aleksandrina Naydenova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Romy Koelzer | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Aleksandrina Naydenova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Romy Koelzer | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
3 | ||
0-0 | Aleksandrina Naydenova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Romy Koelzer | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Aleksandrina Naydenova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Romy Koelzer | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 0-0, 40-0 | ||
Romy Koelzer | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 0-0, 40-0 | ||
2-1 | Aleksandrina Naydenova | |
0-0, 0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
3-1 | Aleksandrina Naydenova | |
0-0, 0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Romy Koelzer | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Aleksandrina Naydenova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Romy Koelzer vs. Aleksandrina Naydenova - Vzájomné zápasy
09.04.19 | 1. kolo | Romy Koelzer | Aleksandrina Naydenova | 2-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | W25 Obidos | koberec |
17.04.18 | kvalifik. | Romy Koelzer | Aleksandrina Naydenova | 6-0, 6-73, 6-4 | detail zápasu | Obidos | koberec |
Romy Koelzer form & Aleksandrina Naydenova form
Romy Koelzer - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
27.04.21 1. kolo | vs. Manca Pislak | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.04.21 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. So-Ra Lee | 6-2, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
19.11.20 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
19.11.20 štvrťfinále | vs. Ani Amiraghyan | - | detail zápasu | |
18.11.20 1. kolo | vs. Shavit Kimchi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
15.11.20 finále | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
14.11.20 semifinále | vs. Nicole Khirin | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
13.11.20 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
13.11.20 štvrťfinále | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
12.11.20 1. kolo | vs. Marion Viertler | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.11.20 finále | vs. Gergana Topalova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.11.20 semifinále | vs. Andreea Rosca | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
06.11.20 štvrťfinále | vs. Johana Markova | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
05.11.20 2. kolo | vs. Melania Delai | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
03.11.20 1. kolo | vs. Anastasia Detiuc | 4-6, 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
31.10.20 štvrťfinále | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-3, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
31.10.20 semifinále | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.20 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 6-4, 0-6, 6-3 | detail zápasu | |
27.10.20 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-1, 6-75, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Porto - tvrdý | ||||
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Riya Bhatia | 6-4, 2-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Porto - tvrdý | ||||
21.09.20 kvalifik. | vs. Angela Fita Boluda | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-1, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Anna Klasen | 7-66, 7-67 | detail zápasu | |
27.08.20 1. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
26.08.20 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
25.08.20 1. kolo | vs. Yana Morderger | 6-2, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
24.08.20 1. kolo | vs. Lisa Matviyenko | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.08.20 1. kolo | vs. Charlotte Klasen | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
20.08.20 1. kolo | vs. Katharina Hering | 3-6, 5-7 | detail zápasu |
Aleksandrina Naydenova - posledné zápasy
W25 Hua - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Hua - tvrdý | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Joanna Garland | 4-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
W60 Liuzhou - tvrdý | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Xiaodi You | 6-4, 4-6, 1-5, - Aleksandrina Naydenova - skreč | detail zápasu | |
W25 Nanning - tvrdý | ||||
25.10.19 2. kolo | vs. Meiqi Guo | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Ying Zhang | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Suzhou - tvrdý | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Yafan Wang | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Shuyue Ma | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Changsha - antuka | ||||
07.09.19 semifinále | vs. Hanyu Guo | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
07.09.19 finále | vs. Nina Stojanovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.09.19 štvrťfinále | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.09.19 2. kolo | vs. Fang Ying Xun | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Wushuang Zheng | 1-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Jinan - tvrdý | ||||
30.08.19 štvrťfinále | vs. Xiaodi You | 7-5, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
29.08.19 2. kolo | vs. Hanyu Guo | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Fang Ying Xun | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
25.08.19 finále | vs. Su Jeong Jang | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.08.19 semifinále | vs. Xuliu Sun | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
23.08.19 štvrťfinále | vs. Xinyu Jiang | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
22.08.19 2. kolo | vs. Qianhui Tang | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
20.08.19 1. kolo | vs. Yuqi Sheng | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Huangshan - tvrdý | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Zuzana Zlochova | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
13.08.19 1. kolo | vs. Sunam Jeong | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Qujing - tvrdý I. | ||||
21.07.19 finále | vs. Yidi Yang | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
20.07.19 semifinále | vs. Xuliu Sun | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.07.19 štvrťfinále | vs. Peangtarn Plipuech | 6-3, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
18.07.19 2. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Michika Ozeki | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Ulanqab - tvrdý | ||||
12.07.19 štvrťfinále | vs. Jia-Jing Lu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.07.19 2. kolo | vs. Peangtarn Plipuech | 6-3, 6-2 | detail zápasu |