Rusko
30.09.99, 24 rokov
30.09.99, 24 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Aleksandra Kuznetsova vs. Romy Koelzer - Vzájomné zápasy
27.03.17 | 2. kolo kval. | Romy Koelzer | Aleksandra Kuznetsova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | Heraklion | antuka |
Aleksandra Kuznetsova form & Romy Koelzer form
Aleksandra Kuznetsova - posledné zápasy
W15 Prokuplje - antuka | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Stella Kovacicova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
28.04.22 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.04.22 1. kolo | vs. Elizaveta Morozova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
17.01.22 1. kolo kval. | vs. Anastasia Rozhkova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Almaty - tvrdý | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Apalikhina | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Mana Kawamura | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Telavi - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Alexandra Osborne | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Telavi - antuka | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Anna Ukolova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Ani Amiraghyan | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
15.04.21 2. kolo | vs. Tamara Curovic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.04.21 1. kolo | vs. Aiya Nupbay | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
13.04.21 kvalifik. | vs. Angelina Graovac | 6-0, 5-0, Angelina Graovac - skreč | detail zápasu | |
12.04.21 1. kolo kval. | vs. Mariya Sinitsyna | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
05.04.21 1. kolo kval. | vs. Ademi Amankeldi | - | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Polina Golubovskaya | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
16.10.18 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Batumi - tvrdý | ||||
20.09.18 2. kolo | vs. Lana Kentchiashvili | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.09.18 1. kolo | vs. Anna Kadagidze | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
27.08.18 1. kolo | vs. Vitalia Stamat | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Evgeniya Burdina | 0-5, - Aleksandra Kuznetsova - skreč | detail zápasu | |
Kazan - antuka | ||||
31.07.18 1. kolo | vs. Anna Makhorkina | 4-6, 0-3, - Aleksandra Kuznetsova - skreč | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
25.07.18 1. kolo | vs. Melis Sezer | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
09.07.18 2. kolo kval. | vs. Anastasia Vdovenco | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Ramona Matei | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
24.10.17 1. kolo | vs. Katie Swan | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Jessica Marmorstein | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
23.10.17 kvalifik. | vs. Solomiya Rohovets | 0-6, 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Catarina Castro Cerqueira | 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Romy Koelzer - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
27.04.21 1. kolo | vs. Manca Pislak | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.04.21 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. So-Ra Lee | 6-2, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
19.11.20 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
19.11.20 štvrťfinále | vs. Ani Amiraghyan | - Romy Koelzer - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
18.11.20 1. kolo | vs. Shavit Kimchi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
15.11.20 finále | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
14.11.20 semifinále | vs. Nicole Khirin | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
13.11.20 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
13.11.20 štvrťfinále | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
12.11.20 1. kolo | vs. Marion Viertler | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.11.20 finále | vs. Gergana Topalova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.11.20 semifinále | vs. Andreea Rosca | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
06.11.20 štvrťfinále | vs. Johana Markova | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
05.11.20 2. kolo | vs. Melania Delai | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
03.11.20 1. kolo | vs. Anastasia Detiuc | 4-6, 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
31.10.20 semifinále | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.10.20 štvrťfinále | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-3, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
30.10.20 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 6-4, 0-6, 6-3 | detail zápasu | |
27.10.20 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-1, 6-75, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Porto - tvrdý | ||||
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Riya Bhatia | 6-4, 2-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Porto - tvrdý | ||||
21.09.20 kvalifik. | vs. Angela Fita Boluda | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-1, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Anna Klasen | 7-66, 7-67 | detail zápasu | |
27.08.20 1. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
26.08.20 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
25.08.20 1. kolo | vs. Yana Morderger | 6-2, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
24.08.20 1. kolo | vs. Lisa Matviyenko | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.08.20 1. kolo | vs. Charlotte Klasen | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
20.08.20 1. kolo | vs. Katharina Hering | 3-6, 5-7 | detail zápasu |