ZÁPAS
01.12.21 | 1. kolo | Risa Ushijima | Elena Gemovic | 6-2, 4-1, - skreč | W15 Heraklion | antuka |
ŠTATISTIKY
Risa Ushijima | Elena Gemovic | |
1. podanie % | 25/41 (61%) | 32/50 (64%) |
Vyhrané body z 1.podania | 18/25 (72%) | 15/32 (47%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/16 (56%) | 6/18 (33%) |
Vyhrané break-bally | 5/11 (45%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 29/50 (58%) | 14/41 (34%) |
Vyhrané body celkom | 56/91 (62%) | 35/91 (38%) |
Dvojchyby | 2 | 5 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Risa Ushijima | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Elena Gemovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Risa Ushijima | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Elena Gemovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Risa Ushijima | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Elena Gemovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Risa Ushijima | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Elena Gemovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Risa Ushijima | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Elena Gemovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Risa Ushijima | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Elena Gemovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Risa Ushijima | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Elena Gemovic | |
0-0 | ||
- skreč |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Srbsko
19.07.00, 23 rokov
19.07.00, 23 rokov
Risa Ushijima vs. Elena Gemovic - Vzájomné zápasy
01.12.21 | 1. kolo | Risa Ushijima | Elena Gemovic | 6-2, 4-1, Elena Gemovic - skreč | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
Risa Ushijima form & Elena Gemovic form
Risa Ushijima - posledné zápasy
W25 Tokyo - tvrdý | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Johanne Svendsen | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Rinon Okuwaki | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
29.05.23 kvalifik. | vs. Mai Kandori | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Mua Shigeta | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Karuizawa - tráva | ||||
25.05.23 1. kolo | vs. Johanne Svendsen | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
24.05.23 kvalifik. | vs. Anri Nagata | 6-2, 6-74, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Osaka - tvrdý | ||||
20.04.23 2. kolo | vs. Eri Shimizu | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
19.04.23 1. kolo | vs. Funa Kozaki | 6-4, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
18.04.23 kvalifik. | vs. Chihiro Takayama | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Hikari Yamamoto | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Osaka - tvrdý | ||||
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Aoi Ito | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Chihiro Takayama | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Jakarta - tvrdý | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Sahaja Yamalapalli | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Mio Mushika | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Jakarta - tvrdý | ||||
18.03.23 semifinále | vs. Anastasia Kovaleva | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.03.23 štvrťfinále | vs. I-Hsuan Cho | 3-6, 6-2, 2-1, I-Hsuan Cho - skreč | detail zápasu | |
16.03.23 2. kolo | vs. Michika Ozeki | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Chihiro Takayama | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Kyoto - tvrdý I. | ||||
19.12.22 kvalifik. | vs. Michika Ozeki | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.12.22 1. kolo kval. | vs. Kayo Nishimura | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Tokyo - tvrdý I. | ||||
17.11.22 2. kolo | vs. Misaki Doi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.11.22 1. kolo | vs. Funa Kozaki | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Mana Ayukawa | 6-2, 3-2, Mana Ayukawa - skreč | detail zápasu | |
14.11.22 kvalifik. | vs. Nana Kawagishi | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Hua - tvrdý | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.10.22 kvalifik. | vs. Soha Sadiq | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Hua - tvrdý | ||||
05.10.22 1. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.10.22 kvalifik. | vs. Tamachan Momkoonthod | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
09.09.22 štvrťfinále | vs. Yujin Ahn | 2-6, - Risa Ushijima - skreč | detail zápasu | |
08.09.22 2. kolo | vs. Yeong Won Jeong | 6-3, 6-3 | detail zápasu |
Elena Gemovic - posledné zápasy
W15 Manacor - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Marente Sijbesma | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Rikke De Koning | 1-6, 1-3, - Elena Gemovic - skreč | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Jeanne Meme | 6-3, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Anastasiya Lopata | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.12.23 kvalifik. | vs. Yu Shan | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
18.12.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Mateva | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Yuksel Bakyrdjan | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Stefana Lazar | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Zoziya Kardava | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Veronika Kulhava | 1-4, - Elena Gemovic - skreč | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Zuzanna Bednarz | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Andjela Lopicic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.05.23 kvalifik. | vs. Jelena Cvijanovic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Iva Jankovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-2, 1-4, - Elena Gemovic - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.02.23 štvrťfinále | vs. Miho Kuramochi | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.02.23 2. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
09.02.23 1. kolo | vs. Angelica Raggi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.02.23 kvalifik. | vs. Elisabeth Iila | 6-2, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
06.02.23 2. kolo kval. | vs. Danique Havermans | 6-2, 3-6, 10-3 | detail zápasu | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Aurora Urso | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
01.11.22 kvalifik. | vs. Dunja Maric | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
25.10.22 kvalifik. | vs. Zuzanna Bednarz | 6-4, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
24.10.22 2. kolo kval. | vs. Anja Petkovic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Sibenik - antuka | ||||
03.10.22 2. kolo kval. | vs. Ksenia Laskutova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Stella Knez | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Nastja Kolar | 1-6, 4-3, - Elena Gemovic - skreč | detail zápasu | |
30.08.22 kvalifik. | vs. Suana Tucakovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu |