ZÁPAS
20.03.23 | 2. kolo kval. | Rikke De Koning | Ivana Gombitova | 7-62, 6-1 | W15 Heraklion | antuka |
ŠTATISTIKY
Holandsko
04.05.03, 20 rokov
04.05.03, 20 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Slovensko
29.09.04, 19 rokov
29.09.04, 19 rokov
Rikke De Koning vs. Ivana Gombitova - Vzájomné zápasy
20.03.23 | 2. kolo kval. | Rikke De Koning | Ivana Gombitova | 7-62, 6-1 | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
Rikke De Koning form & Ivana Gombitova form
Rikke De Koning - posledné zápasy
W15 Le - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Severine Deppner | 2-6, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Lyne Thach | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Julia Victoria Rennert | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Elena Gemovic | 6-1, 3-1, Elena Gemovic - skreč | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
13.02.24 kvalifik. | vs. Patricija Paukstyte | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Julia Ronney | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Chiara Talleri | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Magdalini Adaloglou | 5-7, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Marente Sijbesma | 1-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Stella Remander | 4-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.12.23 2. kolo | vs. Ekaterina Ivanova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.12.23 1. kolo | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.12.23 kvalifik. | vs. Ekaterina Ivanova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Gina Isabell Trautvetter | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-3, 2-0, Mirjana Jovanovic - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Maria Tatarnikova | 2-6, 6-0, 10-5 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Akiho Maruyama | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.11.23 kvalifik. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Gozde Turhan | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Eva Maria Soacate | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Sina Herrmann | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Anna Ozerova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Angelina Wirges | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
22.08.23 kvalifik. | vs. Chelsea Vanhoutte | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Monika Wojcik | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Duffel - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-77, 3-6 | detail zápasu |
Ivana Gombitova - posledné zápasy
W35 Hammamet - antuka | ||||
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Lucie Pawlak | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Lisa Claeys | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Anastasia Mozgaleva | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Gombitova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Elena Jamshidi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Mirabelle Tahiri | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Saoirse Breen | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Lucrezia Piana | 3-6, 7-5, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Emma Martellenghi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Daria Kruzhkova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Rikke De Koning | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Avataneo | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Santo - tvrdý | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Adaugo Ukaegbu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Santo - tvrdý | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Nell Miller | 3-6, 1-6 | detail zápasu |