ZÁPAS
26.06.22 | 1. kolo kval. | Reza Timmerman | Mariia Bergen | 6-4, 2-6, 10-8 | W25 Den | antuka |
ŠTATISTIKY
Holandsko
15.10.97, 26 rokov
15.10.97, 26 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
12.06.01, 22 rokov
10 384 $
12.06.01, 22 rokov
10 384 $
Reza Timmerman vs. Mariia Bergen - Vzájomné zápasy
26.06.22 | 1. kolo kval. | Reza Timmerman | Mariia Bergen | 6-4, 2-6, 10-8 | detail zápasu | W25 Den | antuka |
Reza Timmerman form & Mariia Bergen form
Reza Timmerman - posledné zápasy
W15 Haren - antuka | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Klara Veldman | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Charlotte Van Zonneveld | 7-67, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Berta Bonardi | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Den - antuka | ||||
27.06.22 kvalifik. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Mariia Bergen | 6-4, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 2-6, 6-4, 11-13 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Alisa Yakimakho | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Candela Bugnon | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Ida Johansson | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
14.12.21 1. kolo | vs. Maria Yapur Lopez | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
06.12.21 2. kolo kval. | vs. Esther Vyrlan | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
29.11.21 2. kolo kval. | vs. Lya Fernandez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
23.11.21 kvalifik. | vs. Berta Bonardi | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Elena Ecker | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Anouk Koevermans | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Tess Sugnaux | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Knokke - antuka | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Mathilde Lollia | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
10.10.19 1. kolo | vs. Krystal Blanch | 5-7, 6-710 | detail zápasu | |
W15 Santiago - antuka | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Ornella Marcela Spinetta | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
11.09.19 kvalifik. | vs. Juana Larranaga | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.09.19 2. kolo kval. | vs. Lucero Noeli Monsalvo | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Lambare - antuka | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Ivania Martinich | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Vivian Mayumi Toma | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Santa - antuka | ||||
08.08.19 2. kolo | vs. Anna Morgina | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.08.19 1. kolo | vs. Leticia Giudici | 3-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Lima - antuka | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Camila Soares | 5-7, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
16.07.19 kvalifik. | vs. Diana Maria Mihail | 6-0, 6-1 | detail zápasu |
Mariia Bergen - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Melania Delai | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Himadri Kashyap | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Yuka Hosoki | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Hwiwon Wi | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Solymar Colling | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Eva Marie Desvignes | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Diana De Simone | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Hannah Rylatt | 7-65, 0-6, 10-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Ioana Zvonaru | 7-63, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Louna Zoppas | 6-4, 7-67 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Marika Jones | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Lea Bathellier | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Veronika Podrez | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Daria Gorska | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Virginia Ferrara | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.07.23 2. kolo kval. | vs. Gala Arangio | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
25.07.23 kvalifik. | vs. Oceanne Lopez | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Greta Medeghini | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Jordan Fenton | 7-65, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Lara Stojanovski | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Suana Tucakovic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Alexia Iulia Marginean | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Denisa Elena Plesa | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Yakimova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
20.03.23 kvalifik. | vs. Lola Marandel | 6-78, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Nele Niermann | 6-3, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
12.03.23 2. kolo kval. | vs. Enola Chiesa | 3-6, 4-6 | detail zápasu |