ZÁPAS
22.02.23 | 1. kolo | Rebeka Antal | Gozde Turhan | 5-7, 6-2, 6-3 | W15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Rebeka Antal | Gozde Turhan | |
1. podanie % | 65/93 (70%) | 47/81 (58%) |
Vyhrané body z 1.podania | 33/65 (51%) | 17/47 (36%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/28 (32%) | 14/34 (41%) |
Vyhrané break-bally | 11/15 (73%) | 8/15 (53%) |
Vyhrané body z returnu | 50/81 (62%) | 51/93 (55%) |
Vyhrané body celkom | 92/174 (53%) | 82/174 (47%) |
Dvojchyby | 9 | 6 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Rebeka Antal | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Gozde Turhan | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Rebeka Antal | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Gozde Turhan | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Rebeka Antal | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-2 | Gozde Turhan | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Rebeka Antal | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Gozde Turhan | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Rebeka Antal | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-5 | Gozde Turhan | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Rebeka Antal | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-6 | Gozde Turhan | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
5-7 |
2 | ||
Rebeka Antal | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Gozde Turhan | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Rebeka Antal | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Gozde Turhan | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Rebeka Antal | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Gozde Turhan | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Rebeka Antal | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-2 | Gozde Turhan | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
3 | ||
Rebeka Antal | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Gozde Turhan | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Rebeka Antal | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Gozde Turhan | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Rebeka Antal | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Gozde Turhan | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Rebeka Antal | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Gozde Turhan | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Rebeka Antal | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
Rumunsko
26.01.05, 19 rokov
26.01.05, 19 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Turecko
19.11.01, 22 rokov
19.11.01, 22 rokov
Rebeka Antal vs. Gozde Turhan - Vzájomné zápasy
22.02.23 | 1. kolo | Rebeka Antal | Gozde Turhan | 5-7, 6-2, 6-3 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Rebeka Antal form & Gozde Turhan form
Rebeka Antal - posledné zápasy
W35 Alaminos - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Anouk Koevermans | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Julia Middendorf | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Nehir Dogan | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Jana Stojanova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Zeynep Polat | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Carmen Andreea Herea | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Zeynep Polat | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Marie Mettraux | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Funa Kozaki | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Celine Simunyu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Vanja Gudelj | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Ivanova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Karine Sarkisova | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Ireni Lucia | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Rebecca Munk Mortensen | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Ksenia Laskutova | 5-7, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Sandra Samir | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Mikhaylova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Aunchisa Chanta | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Yajing Cao | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Tyra Lithiby | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Waraporn Muangpho | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Hwiwon Wi | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Chelsea Vanhoutte | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexia-Shara Iancu | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Buzau - antuka | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Bianca Bulat | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Daria Tudor | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Iris Zbranca | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Linda Sevcikova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Maria Barbulescu | 6-73, 6-3, 12-10 | detail zápasu |
Gozde Turhan - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Dana Baidaulet | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Lucia Gabriela Serrano | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Luna Vujovic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Noa Krznaric | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Jasmin Perina | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Basak Eraydin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Sehrazat Dagci | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Krystyna Pochtovyk | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Bojana Marinkovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Carmen Andreea Herea | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Maide Damla Oezay | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.12.23 kvalifik. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
18.12.23 2. kolo kval. | vs. Zeynep Polat | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Nisan Can | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Milana Safiullina | 4-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.12.23 1. kolo | vs. Valerija Maija Kargina | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Tatyana Nikolenko | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Florencia Belen Moron | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Leyla Saglamlar | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Rikke De Koning | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Tatyana Nikolenko | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-3, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Ann Akasha Ceuca | 6-2, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.05.23 kvalifik. | vs. Estella Jaeger | 6-2, 2-1, Estella Jaeger - skreč | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Mariam Karadzhaeva | 6-1, 4-0, Mariam Karadzhaeva - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Sabina Dadaciu | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.23 kvalifik. | vs. Bianca Bulat | 3-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Nikoletta Muller | 6-3, 6-0 | detail zápasu |