ZÁPAS
06.08.22 | semifinále | Rebecca Munk Mortensen | Klaudija Bubelyte | 6-2, 6-2 | W15 Frederiksberg | antuka |
ŠTATISTIKY
Rebecca Munk Mortensen | Klaudija Bubelyte | |
1. podanie % | 36/53 (68%) | 29/43 (67%) |
Vyhrané body z 1.podania | 22/36 (61%) | 11/29 (38%) |
Vyhrané body z 2.podania | 6/17 (35%) | 2/14 (14%) |
Vyhrané break-bally | 7/9 (78%) | 3/8 (38%) |
Vyhrané body z returnu | 30/43 (70%) | 25/53 (47%) |
Vyhrané body celkom | 58/96 (60%) | 38/96 (40%) |
Dvojchyby | 4 | 1 |
Esá | 0 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Rebecca Munk Mortensen | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Klaudija Bubelyte | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Rebecca Munk Mortensen | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Klaudija Bubelyte | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Rebecca Munk Mortensen | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Klaudija Bubelyte | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Rebecca Munk Mortensen | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Klaudija Bubelyte | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Rebecca Munk Mortensen | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Klaudija Bubelyte | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Rebecca Munk Mortensen | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Klaudija Bubelyte | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Rebecca Munk Mortensen | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Klaudija Bubelyte | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Rebecca Munk Mortensen | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-2 | Klaudija Bubelyte | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Rebecca Munk Mortensen vs. Klaudija Bubelyte - Vzájomné zápasy
06.08.22 | semifinále | Rebecca Munk Mortensen | Klaudija Bubelyte | 6-2, 6-2 | detail zápasu | W15 Frederiksberg | antuka |
Rebecca Munk Mortensen form & Klaudija Bubelyte form
Rebecca Munk Mortensen - posledné zápasy
W15 Manacor - tvrdý | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Marie Weckerle | 1-0, - Rebecca Munk Mortensen - skreč | detail zápasu | |
23.02.24 štvrťfinále | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Anna Ulyashchenko | Anna Ulyashchenko - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
18.02.24 finále | vs. Natalia Szabanin | 6-4, 4-6, 7-65 | detail zápasu | |
17.02.24 semifinále | vs. Julie Belgraver | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
16.02.24 štvrťfinále | vs. Lorena Solar Donoso | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Ivana Sebestova | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Mia Chudejova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.02.24 semifinále | vs. Arianna Zucchini | 5-7, 6-79 | detail zápasu | |
03.02.24 štvrťfinále | vs. Alexandra Iordache | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Amelie Smejkalova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Magdalini Adaloglou | 6-0, 2-0, Magdalini Adaloglou - skreč | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
26.01.24 štvrťfinále | vs. Carson Branstine | 6-3, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Chengyiyi Yuan | 6-1, 2-6, 6-0 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Anna Brogan | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Eva Marie Voracek | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Jiaqi Wang | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.12.23 štvrťfinále | vs. Mariia Tkacheva | 6-2, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Sara Milanese | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Mariam Atia | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 0-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Briana Szabo | 6-1, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Rebeka Antal | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Ioanna Kyriakidou | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Sofia Costoulas | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 6-76, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 1-6, 1-6 | detail zápasu |
Klaudija Bubelyte - posledné zápasy
W35 Alaminos - antuka | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.03.24 finále | vs. Ksenia Zaytseva | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Rositsa Dencheva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
08.03.24 štvrťfinále | vs. Sarah Tatu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Jacquline Nylander Altelius | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Malene Helgo | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Johanne Svendsen | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Emma Kuusisto | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.01.24 štvrťfinále | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Eszter Meri | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Tara Wurth | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Ekaterina Ivanova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
03.12.23 finále | vs. Carmen Andreea Herea | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
02.12.23 semifinále | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
01.12.23 štvrťfinále | vs. Lara Michel | 6-3, 2-1, Lara Michel - skreč | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Emma Mazzoni | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Elina Nepliy | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Michaela Laki | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.11.23 štvrťfinále | vs. Laura Svatikova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Chiara Fornasieri | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Iveta Dapkute | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.10.23 semifinále | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
13.10.23 štvrťfinále | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Lorena Schaedel | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Laura Hietaranta | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Koge - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Sarafina Olivia Hansen | 1-6, 3-6 | detail zápasu |